Szejnfeld nie wytrzymał i zaatakował kolegę z list KE

Szejnfeld nie wytrzymał i zaatakował kolegę z list KE

– Właśnie słyszę w TVPiS, że Platforma Obywatelska ma zbieżne stanowisko ze stanowiskiem Niemieckim i Rosyjskim (pisownia oryg. – przyp. red.) – napisał na Twitterze europoseł Platformy Obywatelskiej Adam Szejnfeld. Polityk odniósł się w ten sposób do słów polityka SLD Janusza Zemke, który w TVP Info mówił m.in. o przekopie Mierzei Wiślanej oraz pozycji Polski w Unii Europejskiej. „Janusz Zemke nie stanął na wysokości zadania, jako adwokat Koalicji Europejskiej, której jest reprezentantem w wyborach do Parlamentu Europejskiego” – oświadczył Szejnfeld.


„My o tym głośno nie mówimy, ale Elbląg i mierzeja oraz CPK to są kwestie bezpieczeństwa”

CPK ma walor strategiczny i bezpieczeństwa. To na tym lotnisku mogą być przyjęte duże przerzuty wojsk NATO w razie wojny – mówił w programie „Gość…

zobacz więcej

W niedzielę w programie „Gość Wiadomości” na antenie TVP Info europoseł Jacek Saryusz-Wolski i deputowany do Parlamentu Europejskiego z SLD Janusz Zemke dyskutowali o pozycji Polski na arenie międzynarodowej, przekopie Mierzei Wiślanej i o Centralnym Porcie Komunikacyjnym.

Do wypowiedzi swojego koalicyjnego partnera odniósł się na Facebooku Adam Szejnfeld.

Napisał, że Zemke, który reprezentuje poglądy Koalicji Europejskiej, startując teraz z jej list, „nie stanął na wysokości zadania jako adwokat Koalicji Europejskiej”.


źródło:


Czytaj więcej…

Szejnfeld nie wytrzymał i zaatakował kolegę z list KE

Polityk odniósł się w ten sposób do słów polityka SLD Janusza Zemke, który w TVP Info mówił m.in. o przekopie Mierzei Wiślanej oraz pozycji Polski w Unii Europejskiej. „Janusz Zemke nie stanął na wysokości zadania, jako adwokat Koalicji Europejskiej, …

Źródło: TVP Info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *