Szczęsny uratował Juve! Dwie genialne parady w kilka minut (WIDEO)

Szczęsny uratował Juve! Dwie genialne parady w kilka minut (WIDEO)

Szczęsny już wiele razy w tej edycji Ligi Mistrzów udowadniał, że jest w ścisłej czołówce najlepszych bramkarzy Starego Kontynentu. W pierwszej połowie rewanżowego meczu z Ajaksem był bez szans w sytuacji sam na sam z Donnym van de Beekiem.

 

W 52. minucie goście popisali się świetną kombinacją. Po rozmontowaniu defensywy akcję mógł wykończyć Ziyech. Szczęsny jednak zostawił rękę i instynktownie powstrzymał strzał gwiazdy Ajaksu Amsterdam. Kilka minut później z dystansu przymierzył Van de Beek, jednak z okienka „wyciągnął” ją reprezentant Polski.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.


Czytaj więcej…

Szczęsny uratował Juve! Dwie genialne parady w kilka minut (WIDEO)

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, …

Źródło: polsatsport.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *