Szczery Boniek: nie graliśmy znakomicie, wygraliśmy ambicją

Szczery Boniek: nie graliśmy znakomicie, wygraliśmy ambicją

Zbigniew Boniek: Ciężko się na to patrzyło, ale mamy 6 punktów w sejfie...

Prezes PZPN Zbigniew Boniek nie był zadowolony z tego, co zobaczył na PGE Narodowym w meczu Polska – Łotwa (2:0). Po spotkaniu nie ukrywał, że gra Biało-Czerwonych męczyła oczy, ale w eliminacjach gra się o punkty, a te udało się wywalczyć. – Zamykamy je w sejfie i ruszamy do dalszej pracy – stwierdził Boniek. 

– Jest nad czym myśleć, jest nad czym pracować. Ciężko się na to patrzyło z trybun. Wyglądaliśmy, jakbyśmy mieli dwa tłoki zatarte. Ważne, że mamy jednak 6 punktów po 2 meczach – stwierdził Boniek.

Prezes PZPN podkreślał, że Polacy wyszarpali wynik, wyszarpali wygraną dzięki kilku indywidualnościom i kibicom, którzy poderwali Biało-Czerwonych w ostatnich 30 minutach, jak ocenił Boniek.

– Mamy 3 punkty, zamykamy w sejfie i jedziemy dalej – zakończył Boniek, który przyznał, że przy takich meczach stresuje się i przybywa mu lat.

Futbol.pl


Czytaj więcej…

Boniek skomentował mecz Polaków i delikatnie skrytykował grę kadry

Zbigniew Boniek po meczu przyznał przed kamerami TVP, że to nie był dobry mecz reprezentacji Polski. – Graliśmy dziś bardzo przeciętnie, ale jakość najważniejszych piłkarzy w kluczowych momentach sprawiła, że wygraliśmy. Łotwa miała 2-3 sytuacje, ale …

Źródło: Sport.pl

Zbigniew Boniek: najgorzej, jakbyśmy mówili, że gramy znakomicie

Piłkarska reprezentacja Polski po wielkich mękach pokonała Łotwę 2:0 (0:0) w meczu drugiej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek w pomeczowej rozmowie z TVP Sport stwierdził, że nie był …

Źródło: Onet.pl

Boniek: Graliśmy topornie i wolno. Musimy być szybsi

Graliśmy topornie i wolno. Musimy być szybsi chcąc grać atakiem pozycyjnym. Musimy znaleźć receptę, dlaczego tak czasami jest. Miało być bardzo łatwo, a tak nie było – powiedział po meczu Polska – Łotwa (2:0) prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Źródło: polsatsport.pl

Zbigniew Boniek: Ciężko się na to patrzyło, ale mamy 6 punktów w …

Prezes PZPN Zbigniew Boniek nie był zadowolony z tego, co zobaczył na PGE Narodowym w meczu Polska – Łotwa (2:0). Po spotkaniu nie ukrywał, że gra Biało-Czerwonych męczyła oczy, ale w eliminacjach gra się o punkty, a te udało się wywalczyć.

Źródło: Własne (komunikaty prasowe)

Szczery Boniek: nie graliśmy znakomicie, wygraliśmy ambicją

Powodów do hurraoptymizmu nie dostrzega. Boniek doskonale wie, ile jest do poprawy. – Najgorsze by było, gdybyśmy mówili, że gramy znakomicie. Nie gramy. Nad tym trzeba popracować – zapowiedział. Kolejny mecz eliminacyjny polscy piłkarze rozegrają …

Źródło: Sport TVN24

Rząd przeznaczy 130 mln złotych na zwiększenie poziomu w …

Około 1,3 mln dzieci gra w piłkę nożną. 600 tys. z nich deklaruje, że chciałoby być Lewandowskim czy Piątkiem – podkreślił prezes PZPN Zbigniew Boniek. Innych idoli miał premier Mateusz Morawiecki. – Jak byłem w wieku dziecięcym, to chciałem być …

Źródło: RadioMaryja.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *