"Szansa na sukces" odcinek 8. FINAŁ! Zwycięzcy wszystkich …

99. rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Finaliści Szansy na sukces. Opole 2019

Autor: Szansa na sukces 2019/Facebook
Finał reaktywowanej "Szansy na sukces"

7 odcinków "Szansy na sukces. Opole 2019" wyłoniło finalistów reaktywowanego talent-show TVP2. Uczestnicy śpiewali piosenki z repertuaru Anny Wyszkoni, Golec uOrkiestry, Anny Jantar (oceniała jej córka Natalia Kukulska), Marylia Rodowicz, Ryszard Rynkowskiego oraz zespołów Feel i Kombii. Już wiadomo, kto został zwycięzcą nowej "Szansy na sukces". To Aleksandra Nykiel. Sprawdź, kim jest Aleksandra Nykiel.

Finał „Szansy na sukces” odbył się 19 maja o godz. 15:15 w TVP2. Po raz pierwszy laureata programu wybrali widzowie, a nie jury. O 16:55 zobaczyliśmy odcinek na żywo, który poprowadził Artur Orzech (wróci bezpośrednio z Eurowizji). Zwycięzca show otrzymał prawo występu na festiwalu w Opolu w konkursie Debiutów. Kto jest zwycięzcą „Szansy na sukces”? To Aleksandra Nykiel! To ona podbiła serca widzów i odniosła sukces w programie „Szansa na sukces”.  Kim jest Aleksandra Nykiel? Ola uwielbia pracę z ludźmi. Zdobywa wykształcenie do zawodu rejestratorki medycznej. Przygodę z muzyką zaczęła w wieku 7 lat. Kocha śpiewać, bo jak sama mówi swoim głosem daje nadzieję i szczęście. Widzów urzekła cudownym głosem i spokojem. 

Finalistami „Szansy na sukces. Opole 2019” są: Julia i Wiktoria Szlachta (16 l.), bliźniaczki pochodzące z Kroczyc (śpiewały „Sing Sing” Maryli Rodowicz), na codzień uczące się w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu (były w „The Voice of Poland); Marcin Szlachta (ojciec bliźniaczek), który śpiewał „Pędzą konie” Golec uOrkiestry; Aleksandra Nykiel („Nie wierz mi, nie ufaj mi” z repertuaru Anny Jantar); Natalia Ryś z Sędziszowa w woj. Świętokrzyskim. Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie. Jest również absolwentką PSM I stopnia w Miechowie w klasie fortepianu. Od 8 lat kształci głos w Studiu Piosenki („Szczęśliwej drogi już czas” Ryszarda Rynkowskiego); Joanna Siwik, Trener personalny i dietetyk, która wygrała piosenką „Biegnij przed siebie” Ani Wyszkoni; Michalina Skraburska (28 l.) fizjoterapeutka z Golubia-Dobrzynia („Nasze rendez-vous” Kombii) oraz Monika Bubniak (24 l.) z Krakowa, która śpiewała „Jak na imię masz” Feel.

„Szansa na sukces. Opole 2019” – FINAŁ! Co wydarzy się w programie?


Czytaj więcej…

"Szansa na sukces" odcinek 8. FINAŁ! Zwycięzcy wszystkich …

Michalina Skraburska – laureatka odcinka z zespołem Kombii została zapytana przez prowadzącego, Artura Orzecha o to, co zmieniło się w jej życiu. – Zwiększyło się zapotrzebowanie na oprawę ślubów – odparła, po czym wraz z Grzegorzem Skawińskim …

Źródło: Telemagazyn.pl

Oto zwycięzca "Szansy na sukces" 2019: Aleksandra Nykiel! Kim …

O 16:55 zobaczyliśmy odcinek na żywo, który poprowadził Artur Orzech (wróci bezpośrednio z Eurowizji). Zwycięzca show otrzymał prawo występu na festiwalu w Opolu w konkursie Debiutów. Kto jest zwycięzcą "Szansy na sukces"? To Aleksandra Nykiel!

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *