Sylvester Stallone na czerwonym dywanie w Cannes promuje …

Sylvester Stallone na czerwonym dywanie w Cannes promuje ...

Film Rocky z 1976 roku to produkcja, która wprowadziła do Hollywood legendarnego aktora jakim jest Sylvester Stallone. Do tej pory wcielił się on w rolę kultowego boksera aż ośmiokrotnie.

Choć w planach wytwórni Warner Bros. jest już trzecia część losów Adonisa Creeda, bardzo możliwe, że powstanie także film skupiający się stricte na Włoskim ogierze.

Jak możemy przeczytać na łamach serwisu Deadline, Stallone wyjawił podczas festiwalu Cannes swój plan na temat nowego filmu z serii Rocky.

„Mam świetny pomysł co do Rocky’ego. Trafi do innego kraju całkowicie nielegalnie. […] To jest jak sprawa z magikiem, który stracił swój urok. Widzieliście już wszystko, więc co można zmienić? Zaserwować akcję w innym kraju, trafi do zupełnie innego świata” – podsumował aktor.

Pomysł wysunięty przez aktora brzmi naprawdę ciekawie. Wyobraźcie sobie Rocky’ego, który, mimo swojego wieku, wkracza na ring nielegalnych pojedynków poza granicami USA. To mogłaby być nie tylko walka o mistrzowski pas, ale również o życie.

Gdy tylko pojawią się nowe szczegóły na temat ewentualnych kolejnych losów Włoskiego ogiera, od razu was poinformujemy.

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini.


Czytaj więcej…

Sylvester Stallone na czerwonym dywanie w Cannes promuje …

Na czerwonym dywanie w Cannes pojawił się Sylvester Stallone w towarzystwie żony Jennifer Flavin i córki Sistine Rose. Gwiazdor promował nadchodzący film „Rambo V: Last Blood”. Premierę zaplanowano na wrzesień 2019 roku. Fullscreen. Play. Stop.

Źródło: Dziennik.pl

Cannes 2019: Sylvester Stallone opowiada o swojej karierze!

Organizowane w ramach 72. Festiwalu Filmowego w Cannes spotkania z ikonami kina zawsze cieszą się dużą popularnością. W tym roku jednak rande-vous, na którym miał pojawić się Sylvester Stallone, przeszło w popularności najśmielsze oczekiwania.

Źródło: Movies Room

Rocky powróci we własnym filmie? Stallone ma plan

Film Rocky z 1976 roku to produkcja, która wprowadziła do Hollywood legendarnego aktora jakim jest Sylvester Stallone. Do tej pory wcielił się on w rolę kultowego boksera aż ośmiokrotnie. Choć w planach wytwórni Warner Bros. jest już trzecia część losów …

Źródło: IGN Polska

Cannes 2019. Premiera filmu “Rambo V” z udziałem gwiazd …

Wśród nich nie mogło zabraknąć głównego bohatera, w którego od lat wciela się Sylvester Stallone. Aktor na czerwonym dywanie rozłożonym przed Grand Theatre Lumiere błyszczał w otoczeniu kobiet. Przed obiektywami fotoreporterów pozowały znane …

Źródło: Jastrząb Post

Kobra jako serial i nowy Rocky? Wyciekł fragment zwiastuna Rambo 5

Kobra to film akcji z lat 80., w którym Sylvester Stallone grał główną rolę. Podczas rozmowy z dziennikarzami wyjawił, że ma plany na wskrzeszenie tego bohatera. Uważa, że jest to ciekawa postać z potencjałem na serię, ale w tamtych latach popsuł sprawę z …

Źródło: naEKRANIE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *