"Świat według Kiepskich". Paździoch niczym Marlon Brando. Zdjęcia …

Prof. Kik: Wynik wyborów pokazał, że obóz anty-PiS-u jest mniej ...

Świat według Kiepskich to serial złożony z wyrazistych, charakterystycznych postaci. Jedną z nich jest bohater, w którego wciela się uwielbiany Ryszard Kotys. Zobaczcie jak wyglądał młody Marian Pażdzioch.

Świat według Kiepskich to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Można śmiało mówić o tym, że zyskał już status produkcji kultowej. Znany jest z tego, że składa się z bardzo wyrazistych postaci, a tych by nie było, gdyby nie doskonała obsada aktorska. Wszyscy uwielbiamy Mariana Paździocha, a teraz można zobaczyć, jak wyglądał w młodości. Aż trudno go poznać. 

W rolę sąsiada głównego bohatera, Ferdynanda Kiepskiego, wcielił się Ryszard Kotys. Mimo że aktor grał w wielu filmach i serialach w swoim życiu, szerszej publiczności znany jest właśnie z tej roli. 

Świat według Kiepskich można oglądać na antenie Polsatu od 1999 roku. Od samego początku swojego istnienia serial był oglądany przez miliony Polaków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzie bardzo szybko związali się z poszczególnymi bohaterami i z wielkim entuzjazmem obserwowali ich ekranowe perypetię. Jednym z najbardziej ciekawych bohaterów jest Marian Paździoch grany przez Ryszarda Kotysa. Wszyscy na pewno pamiętają zrzędliwego, skąpego sąsiada Ferdynanda, który na co dzień sprzedaje bieliznę na bazarze. Trzeba przyznać, że Ryszard Kotys fantastycznie wcielił się w tę rolę.  Aktor ma teraz 87 lat i nadal występuje w serialu, a jego życie prywatne z napięciem również obserwują miliony Polaków. Teraz już wiadomo, jak  wyglądał w młodości. 

Serialowy Marian Paździoch na przestrzeni lat zmienił się niesamowicie i aż ciężko uwierzyć, że w młodości naprawdę wyglądał tak, jak na zdjęciu poniżej.  Nawet najwięksi fani produkcji będą mieli problem z rozpoznaniem tego bohatera. Ryszard Kotys był bardzo przystojnym młodzieńcem. Z zawadiackim uśmiechem i nienaganną stylizacją przypomina amerykańskiego aktora Jamesa Deana. Po obejrzeniu zdjęcia, będziecie patrzeć na serialowego Mariana zupełnie inaczej. 

Źródło: Screen/Youtube/Dla Ciekawskich

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z dzieciństwa! Pierwsza dama była prawdziwą chłopczycą! Jej zdjęcie z ciupagą rozłoży was na łopatki!
  2. Matka zabiła z zimną krwią niepełnosprawnego syna. Jej wytłumaczenie zwali was z nóg! Stracicie wiarę w ludzkość, jak to usłyszycie
  3. Nagranie, po którym odbierze wam mowę. Anna Mucha w koronkowym wdzianku zaprasza do swojego łóżka
  4. Brytyjczycy oburzeni i obrzydzeni do granic możliwości. Wszyscy mogą zobaczyć, jak księżna Diana umiera w 3D
  5. Rodzinny dramat Grażyny Torbickiej. Gwiazda i jej mąż przechodzą teraz bardzo trudne chwile
  6. Nie żyje wielki Polak. TVP przekazało smutne informacje, jego śmierć to ogromna strata dla nas wszystkich

Następny artykuł


Czytaj więcej…

"Świat według Kiepskich". Paździoch niczym Marlon Brando. Zdjęcia …

Ryszard Kotys to aktor, który na dużym ekranie występuje od ponad 50 lat. Widzieliśmy go w takich hitach polskiego kina jak "Rękopis znaleziony w Saragossie" czy "Sami swoi". Jednak największą popularność Kotysowi przyniosła rola w polsatowskim …

Źródło: Wirtualna Polska

Tak wyglądał młody, serialowy Paździoch z Kiepskich. Przecieramy …

Jednym z najbardziej ciekawych bohaterów jest Marian Paździoch grany przez Ryszarda Kotysa. Wszyscy na pewno pamiętają zrzędliwego, skąpego sąsiada Ferdynanda, który na co dzień sprzedaje bieliznę na bazarze. Trzeba przyznać, że Ryszard Kotys …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *