"Super sexy". Włosi zachwyceni tańcem Agnieszki Radwańskiej

"Super sexy". Włosi zachwyceni tańcem Agnieszki Radwańskiej
Newspix / Artur Zawadzki / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

„Tenis: Super sexy Radwańska w polskiej edycji Tańca z Gwiazdami” – takim tytułem w „La Gazzetta dello Sport” opatrzono materiał o Agnieszce Radwańskej w kontekście jej udziału w telewizyjnym show, „Tańcu z Gwiazdami”.

„Była tenisistka Agnieszka Radwańska zachwyca publiczność w polskiej wersji Tańca z Gwiazdami, gdzie występuje w parze z włoskim tancerzem, Stefano Terrazzino” – opisują dziennikarze największego włoskiego dziennika sportowego.

gazzetta.it

W materiale „LGdS” opublikowano nagrania z dwóch występów Agnieszki Radwańskiej i Stefano Terrazzino (z pierwszego i czwartego – najnowszego – odcinka). Tu warto wspomnieć, że w czwartym odcinku uczestnicy tańczyli we włoskich klimatach, a para Radwańska – Terrazzino za swój pokaz otrzymała 24 punkty.

Występ Agnieszki Radwańskiej i Stefano Terrazzino w czwartym odcinku „Tańca z Gwiazdami”:

– Kocham tańczyć, a miałam mało okazji, żeby to robić. Dla mnie to świetna forma ruchu po zakończeniu kariery. Teraz będzie to dobry trening, dojdzie trochę adrenaliny, więc czemu nie? – mówiła o uczestnictwie w „TzG” Agnieszka Radwańska w rozmowie z Dorotą Gawryluk w „Polsat News” (czytaj więcej TUTAJ).

14 listopada ubiegłego roku Agnieszka Radwańska zakończyła etap zawodowej gry w tenisa. Powodem takiej decyzji były problemy zdrowotne. W swojej karierze wygrała 20 zawodów głównego cyklu, była wiceliderką rankingu WTA. Do jej największych sukcesów zaliczany jest triumf w Mistrzostwach WTA 2015 oraz finał Wimbledonu 2012 (czytaj więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Problemy zdrowotne reprezentacji Polski. Epidemia w kadrze narodowej. „Zawiniła klimatyzacja”

Czy Agnieszka Radwańska wygra obecną edycję "Tańca z Gwiazdami"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub

Tenis

na Facebooku

Zgłoś błąd

Instagram, La Gazzetta dello Sport


Czytaj więcej…

"Super sexy". Włosi zachwyceni tańcem Agnieszki Radwańskiej

W materiale "LGdS" opublikowano nagrania z dwóch występów Agnieszki Radwańskiej i Stefano Terrazzino (z pierwszego i czwartego – najnowszego – odcinka). Tu warto wspomnieć, że w czwartym odcinku uczestnicy tańczyli we włoskich klimatach, a para …

Źródło: WP SportoweFakty

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *