Super Bowl 2019 WYNIK 3/4.02 New England Patriots – Los …

Super Bowl 2019 WYNIK 3/4.02 New England Patriots - Los ...

Super Bowl 2019 WYNIK 3/4.02 New England Patriots – Los …

Jak zawsze wielkim wydarzeniem podczas Super Bowl 2019 będzie Halftime Show, czyli występie w przerwie meczu. Trwa on zazwyczaj 20-30 minut. … pokazać Super Bowl 2019. Transmisja NA ŻYWO dostępna będzie jednak w zagranicznych stacjach.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Super Bowl 2019: New England Patriots – Los Angeles Rams 13:3 …

Super Bowl 2019, czy jak wolą Amerykanie Super Bowl LIII zostało rozegrany 3 lutego 2019 roku na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. Mecz między New … W tym roku jednak na razie żadna polska stacja telewizyjna nie zdecydowała się na transmisję.

Źródło: Głos Wielkopolski

Super Bowl 2019 WYNIK. New England Patriots – Los Angeles …

SUPER BOWL 2019 WYNIK. W nocy z niedzieli (3 lutego) na poniedziałek polskiego czasu odbył się finał ligi futbolu amerykańskiego NFL. W Super Bowl zmierzyli się New England Patriots i Los Angeles Rams, tobyła 53. edycja największego sportowego …

Źródło: Gazeta Krakowska

Super Bowl. New England Patriots – Los Angeles Rams na żywo …

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego zostanie rozegrany 53. finał rozgrywek NFL – Super Bowl, w którym zmierzą się New England Patriots i Los Angeles Rams. Początek … Żadna polska telewizja nie przeprowadzi transmisji z tego wydarzenia.

Źródło: WP SportoweFakty

Super Bowl 2019 [ZDJĘCIA] New England Patriots pokonali Los …

Mecz finałowy Super Bowl to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w USA, ale i na całym świecie. Futbol Amerykański zyskuje z każdym rokiem coraz więcej fanów, a transmisje z Super Bowl biją wszelkie rekordy oglądalności. Biznes ten wart jest …

Źródło: Polska Times

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *