"Stulecie Winnych" odcinek 10. Ania powraca do Brwinowa. Rozbije …

"Stulecie Winnych" odcinek 10. Ania powraca do Brwinowa. Rozbije ...

W 10. odcinku serialu „Stulecie Winnych” jest maj 1935 roku. Ania (Weronika Humaj) z wyróżnieniem kończy naukę w Instytucie Pedagogicznym i wkrótce podejmuje pracę w szkole w Brwinowie. Małżeństwo Mani (Karolina Bacia) i Pawła (Tomasz Włosok) nadal przeżywa trudny czas. On cię kocha – Ania uspokaja siostrę, a może siebie. Powrót Ani do Brwinowa dostrzega Antek Jamroży (Jakub Guszkowski), który proponuje jej randkę. Ania zaskakuje swoją zgodą i siebie, i Jamrożego.

Łucja (Sandra Drzymalska) wciąż rywalizuje z macochą o względy Wierusza (Andrzej Mastalerz). Trudny charakter panienki daje się we znaki Jaśkowi (Patryk Szwichtenberg). Dziewczyna manipuluje Winnym, wykorzystując jego uczucie do siebie. Ofiarą ciętego języka Łucji staje się również dyrektorka szkoły, której dawna uczennica proponuje oszustwo w konkursie plastycznym.

Paweł i Mania biorą ślub! Zrozpaczona Ania wyjeżdża do WarszawyZobacz więcej

Do Winnych z nastoletnim synem przyjeżdża Andzia (Barbara Wypych). Odkąd Radomir umarł, czuję, że życie mi się kończy – zwierza się Broni (Kinga Preis). Wracaj do nas – proponuje Stanisław (Jan Wieczorkowski), który dostrzega w Andzi piękną kobietę. Urodę Andzi dostrzega również Guido (Rafał Królikowski).

Tymczasem stała obecność Ani w Brwinowie staje się coraz trudniejsza dla Pawła. – Dłużej tego nie zniosę – wyznaje Ani. A Ania? Czy będzie miała siłę wyprzeć się swojego uczucia do Pawła?

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

Stulecie Winnych odc. 10. Paweł wyznaje Ani: "Dłużej tego nie …

Historia, którą śledzą widzowie serialu Stulecie Winnych wpleciona jest w dramatyczne wydarzenia XX wieku: I wojna światowa, II wojna światowa, kryzys gospodarczy, stan wojenny, upadek komunizmu. Telewizyjna … Zobacz też: Odwróceni 2 odcinek 8.

Źródło: Gazeta Pomorska

"Stulecie Winnych" odcinek 10. Ania powraca do Brwinowa. Rozbije …

Przed nami 10. odcinek serialu "Stulecie Winnych", którego akcja coraz bardziej się komplikuje! Ania powraca do Brwinowa. Rozbije małżeństwo siostry? Sprawdźcie, co wydarzy się w 10. odcinku "Stulecia Winnych".

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *