"Stranger Things". Zwiastun trzeciego sezonu serialu Netflixa

"Stranger Things". Zwiastun trzeciego sezonu serialu Netflixa

Wreszcie jest – oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu „Stranger Things”. Sprawdźcie sami, jak zapowiada się lato 85. w Hawkins.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jedno lato może zmienić wszystko – brzmi hasło promujące 3. sezon „Stranger Things” od platformy Netflix. Tym razem akcja serialu dzieje się w 1985 roku.

W prawie trzyminutowym zwiastunie widzimy przebitki z wakacji w Hawkins. Jedni wykorzystują wolny czas do odpoczynku. Inni pracują, by dorobić do kieszonkowego. Dobrze znani bohaterowie zmierzą się z problemami dorastania, pierwszymi emocjonalnymi rozterkami, a także kolejnym niebezpieczeństwem.

W serialu zobaczymy m.in. Millie Bobby Brown (Eleven), Finna Wolfharda (Mike), Gatena Matarazzo (Dustin), Caleba McLaughlina (Lucas), Noah Scnappa (Will), Winonę Ryder (Joyce), Davida Harboura (Hopper), Natalię Dryer (Nancy), Charlie’ego Heatona (Jonathan), Sadie Sinka (Max) oraz Dacre’a Montgomery’ego (Billy).

Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin zapowiedzieli swój przyjazd do Polski. Aktorzy opowiedzieli też nieco o przeciwnikach, z którymi zetrą się w nowym sezonie.

Pierwsze dwa sezony również znajdziecie na platformie.


Czytaj więcej…

"Stranger Things" powraca! Netflix opublikował zwiastun trzeciego …

Nowy sezon "Stranger Things" będzie miał swoją premierę już w to lato, a dokładnie 4 lipca 2019 roku. Trzecia część wielokrotnie nagradzanej i spotykającej się z sympatią widzów z całego świata produkcji braci Duffer będzie miała osiem odcinków.

Źródło: Gazeta.pl

Netflix w końcu się zlitował. Jest trailer trzeciego sezonu "Stranger

"Stranger Things", którego pierwszy sezon ukazał się w 2016 r., to jeden z flagowych tytułów Netflixa. Serial o mieszkańcach miasteczka Hawkins, którzy muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi zjawiskami, zachwycił fanów i wzbudził tęsknotę za kiczowatymi …

Źródło: naTemat

Stranger Things”. Jest zwiastun trzeciego sezonu serialu Netfliksa!

Netflix pokazał pierwszy zwiastun długo wyczekiwanego serialu „Stranger Things” , który ujawnia, że bohaterowie, już nastolatkowie, zmierzą się z nowym koszmarem. Nagradzana i uwielbiana przez fanów na całym świecie produkcja braci Duffer powraca z …

Źródło: Wprost.pl

"Stranger Things". Zwiastun trzeciego sezonu serialu Netflixa

Stranger Things” wraca w wielkim stylu. Trzeci sezon popularnego serialu pojawi się na platformie Netflix już 4 lipca. Do sieci trafił pierwszy, blisko trzyminutowy zwiastun produkcji. "Stranger Things". Zwiastun trzeciego sezonu serialu Netflixa Foto: Materiały …

Źródło: Onet.pl

Dzieciaki wracają! Mamy trailer 3. sezonu "Stranger Things"

W sieci pojawił się właśnie oficjalny trailer trzeciego sezonu "Stranger Things", jednego z naszych ulubionych netfliksowych seriali. Czekamy jeszcze mocniej, bo trailer zdaje się zapowiadać, że lato 1985 roku przyniesie bohaterom jeszcze więcej emocji i …

Źródło: Noizz

"Stranger Things 3". Will, Mike i Dustin nie są już dziećmi. Co się …

Teraz możemy oglądać pełen zwiastun „Stranger Things 3”! A o czym jest ten sezon serialowego hitu? O nastolatkach żyjących w latach 80. w miasteczku Hawkins. Twórcy, 34-letni bracia Duffer, tęsknie spoglądając na filmy typu „Goonies” czy „To”, stworzyli …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Stranger Things” 3. sezon – zwiastun:

Młodzi aktorzy ze „Stranger Things” wzięli niedawno udział w konwencie Emerald City Comic Con. Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin zapowiedzieli swój przyjazd do Polski. Aktorzy opowiedzieli też nieco o przeciwnikach, z którymi zetrą się w nowym sezonie.

Źródło: Spider’s Web

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *