Strajk nauczycieli 2019 w powiecie pińczowskim – dzień 16. To już …

Strajk nauczycieli 2019 w powiecie pińczowskim - dzień 16. To już ...

Jak informuje dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej w Oleśnicy Grażyna Dłubakowska, protesty w placówkach nadal będą się odbywały. – Prawdopodobnie od jutra Przedszkole nr 6 w Oleśnicy przerwie strajk i podejmie pracę – podaje Dłubakowska. – W przypadku Przedszkola nr 3 w Oleśnicy jedna osoba przerwała protest i tym samym zostaną uruchomione zajęcia dla dzieci – dodaje. Niewykluczone też że jedna ze strajku wyłamie się Przedszkole nr 1.

Przypominamy, że strajk nauczycieli trwa nieprzerwanie niemal od początku kwietnia. Protest ma charakter bezterminowy. Niedawno informowaliśmy także, że do grona niestrajkujących dołączył Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy, w ubiegłym tygodniu strajk zakończyła Szkoła Podstawowa w Bukowinie Sycowskiej.

polecane:
Flesz: Koniec gorszego jedzenia – żywność w Polsce, jak na zachodzie.


Czytaj więcej…

Oleśnica. Koniec strajku w szkołach?

Jak informuje dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej w Oleśnicy Grażyna Dłubakowska, protesty w placówkach nadal będą się odbywały. – Prawdopodobnie od jutra Przedszkole nr 6 w Oleśnicy przerwie strajk i podejmie pracę – podaje Dłubakowska.

Źródło: Oleśnica NaszeMiasto.pl

Strajk nauczycieli 2019 w powiecie pińczowskim – dzień 16. To już …

Wtorek 23 kwietnia to szesnasty dzień strajku nauczycieli w Polsce. Protest został zawieszony lub zakończony we wszystkich strajkujących do tej pory placówkach na terenie powiatu pińczowskiego. W środę, kiedy nauczyciele wrócą do szkół po przerwie …

Źródło: Echo Dnia Świętokrzyskie

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *