Stonoga znowu namiesza przed wyborami? Właśnie wyszedł na …

Zbigniew Stonoga opublikował nagranie sprzed Aresztu Śledczego …

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku. Zbigniew Stonoga na zamieszczonym nagraniu powiedział, że jest pierwszym człowiekiem, który musiał "zapłacić kilkaset tysięcy złotych za życie".

Źródło: Radio ZET

Kraków: Zbigniew Stonoga OPUŚCIŁ areszt! Dziękuje internautom i …

Znany ze swojej działalności politycznej biznesmen Zbigniew Stonoga opuścił Areszt Śledczy w Krakowie. Spędził za kratkami ponad dwa lata. W emocjonalnym nagraniu na swoim profilu na Facebooku podzielił się ze swoimi fanami tą radosna dla niego …

Źródło: Super Express

PILNE! Zbigniew Stonoga na wolności tuż przed wyborami. „Mam …

Tuż przed wyborami Zbigniew Stonoga opuścił zakład karny i jest ponownie na wolności. Po wyjściu z więzienia Stonoga miał do przekazania tylko krótką wiadomość: Mam nadzieję, że to PiS-owskie sk******stwo skończy się szybciej niż się zaczęło.

Źródło: Najwyższy Czas!

"Jestem wolny!". Zbigniew Stonoga wyszedł z aresztu

"Dziękuję Wszystkim, którzy usiłowali mi pomóc i pomagali. Dziękuję za listy, za książki i wszystko to, co pozwoliło przetrwać mi ten straszny czas" – napisał na Facebooku Zbigniew Stonoga i zamieścił nagranie sprzed Aresztu Śledczego w Krakowie.

Źródło: polsatnews.pl

Stonoga znowu namiesza przed wyborami? Właśnie wyszedł na …

Dwa lata temu Stonoga został skazany na rok bezwzględnego więzienia za oszustwo związane ze sprzedażą Lexusa. Oskarżono go też o wyłudzenie ze spółki Viamot 42 mln zł. Przypomnijmy, że Zbigniew Stonoga to "barwna" postać polskiego internetu.

Źródło: naTemat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *