Stefański sędzią meczu z Lechią Gdańsk

Stefański sędzią meczu z Lechią Gdańsk
Gienek – 7 minut temu, *.netfala.pl

Dobry sędzia, niech będzie. Wiadomo coś o Vuko, czy będzie mógł zasiąść na ławce rezerwowych? Ponoć komisja ligi miała zająć się tematem.

odpowiedz

Pablo – 18 minut temu, *.181.43

Spokojnie Panowie, wygrywamy w Gdańsku i Mistrz już będzie na wyciągnięcie ręki, bramkowy remis też nam daje przewagę nad Lechią, ważne żeby nie przegrać, ale po tym co prezentuje ostatnio obrona Lechii to jestem spokojny o wynik. Więcej optymizmu (L)

odpowiedz

LWL – 23 minuty temu, *.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze sedzia bedzie respektowal VAR oby tylko nie w nadmiarze ! „L” !!!

odpowiedz

Grzesiek – 56 minut temu, *.centertel.pl

Ile biletów poszło dla Gdańska? Będzie nas tyle co Pogoni czy zdecydowanie mniej?

odpowiedz

Radom L – 58 minut temu, *.vectranet.pl

Po tym meczu już będzie wszystko jasne.
Legia tradycyjnie przegra bo nie potrafi grać na wyjazdach w ważnych meczach. Gdańsk będzie miał 3 pkt.przewagi i wyższą pozycję po rundzie zasadniczej, a zatem jakby miał 3,5 pkt przewagi.

odpowiedz

ginpasterz – 50 minut temu, *.plus.pl

@Radom L: Nistety masz rację. Wystarczyło zremisowac wczoraj i zremisowac w Gdańsku. Bylibyśmy uzależnieni od siebie a tak to już wszystko na musie.

odpowiedz

Kobo(L)t – 7 minut temu, *.privatgirot.se

@Radom L:

Przeczytaj zasady, może być powtórka z 93 r. :

5.4.1 przy dwóch Klubach:
a. liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej,
b. liczba zdobytych punktów w meczach między tymi Klubami, rozegranych w rundzie zasadniczej,
c. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami w rundzie zasadniczej,
d. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są „podwójnie,” korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami w rundzie zasadniczej,
e. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich meczach z całego cyklu Rozgrywek Ekstraklasy,

odpowiedz

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy – są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, „trolling”, obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


Czytaj więcej…

Stefański sędzią meczu z Lechią Gdańsk

Daniel Stefański został wyznaczony do sędziowania meczu 33. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Bydgoszczy prowadził 3 spotkania stołecznego zespołu (Lech 1-0, Pogoń 1-2, Śląsk 1-0).

Źródło: Legionisci.com

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *