Startuje 9 sezon Fortnite! Ogromne zmiany, nowe lokacje oraz bronie!

Startuje 9 sezon Fortnite! Ogromne zmiany, nowe lokacje oraz bronie!

Skoro sezon 9 Fortnite jest już  z nami, to można sięgnąć po nowy Karnet Bojowy, który oferuje ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia oraz umożliwia odkrycie sekretów sezonu 9. 

Dopełnieniem każdego sezonu Fortnite jest Karnet Bojowy i nie inaczej jest tym razem. 9 sezon posiada własną przepustkę, dzięki której możemy zdobyć ciekawe nagrody i nie tylko. Oto szczegóły i filmik prezentujący nowości.

Sięgając po Karnet Bojowy na sezon 9 Fortnite, czeka na Was ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia. Cena? Nadal taka sama, czyli 950 V-dolców. Jak tłumaczy Epic Games, w tym sezonie przy zakupie karnetu bojowego natychmiast otrzymacie progresywne stroje K0guta i Roxi. Awansując karnet na kolejne stopnie, zdobędziecie nowe nagrody, na przykład podwójne kilofy, robo-kicię, zabawkę latający dysk i nie tylko! 100 stopień karnetu da wam sprawdzony w ogniu walki strój progresywny: Mściciel.

Nowy Karnet Bojowy posiada również ciekawą nowość, którą są Fortbajty. Wykorzystujcie wskazówki i znajdujcie je na wyspie, co pomoże wam zdobywać nagrody karnetu i odkrywać sekrety sezonu 9 – zachęcają twórcy gry.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nowym sezonie Fortnite, wszystko znajdziecie w naszych poprzednich wiadomościach. Przedstawialiśmy już pełną listę zmian aktualizacji 9.00 oraz pokazywaliśmy nowe miejscówki na mapie i filmowy zwiastun nowego sezonu.


Czytaj więcej…

Fortnite: nowy karnet bojowysezon 9 z wieloma nowościami

A w ogóle jakie nowości przygotowało Epic Games? 9. sezon w grze Fortnite przynosi między innymi półautomatyczną strzelbę bojową oraz (unoszące graczy) strumienie powietrzne, czyli zupełnie nowy środek transportu. Wybuch wulkanu z kolei pozwala …

Źródło: benchmark.pl

W Fortnite startuje sezon 9 – patch, cinematic i karnet bojowy

W Fortnite – kultowej strzelance od studia Epic Games – rozpoczyna się dziś 9. sezon. Deweloperzy przygotowali obszerną notkę, opisującą zmiany i nowości, które trafiły do wszystkich trybów gry – Battle Royale, Ratowania świata oraz Trybu kreatywnego.

Źródło: gry-online.pl

Fortnite – rusza 9 sezon gry! Epic Games pokazuje nowe skórki

Każdy fan Fortnite czeka na nowy sezon głównie z jednego powodu. Chodzi oczywiście o nowe skiny dla naszej postaci, które można odblokować w karnecie bojowym, gdzie czekają różnorodne nagrody zdobywane na kolejnych poziomach. Nie inaczej jest …

Źródło: Komputer Świat

Fortnite sezon 9 Karnet Bojowy. Cena, szczegóły, zwiastun

Sięgając po Karnet Bojowy na sezon 9 Fortnite, czeka na Was ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia. Cena? Nadal taka sama, czyli 950 V-dolców. Jak tłumaczy Epic Games, w tym sezonie przy zakupie karnetu bojowego natychmiast otrzymacie …

Źródło: PlanetaGracza.pl (Blog)

Fortnite sezon 9. Nowości, karnet bojowy, odświeżone lokacje

Fortbajty to seria 100 czipów komputerowych do zebrania przez posiadaczy karnetu bojowego. W miarę powiększania kolekcji Fortbajtów, będziecie dekodować tajemniczą grafikę. Zbierzcie je wszystkie, by odblokować nagrody i odkryć sekrety sezonu 9.

Źródło: Portal PPE.PL (Blog)

Startuje 9 sezon Fortnite! Ogromne zmiany, nowe lokacje oraz bronie!

Wśród nowości takich jak nowe lokacje, bronie i pojazdy nie zabraknie także miejsca dla najnowszego karnetu bojowego. Podobnie jak w przypadku ubiegłych sezonów za 950 V-dolców, czyli wirtualnej waluty obecnej w grze otrzymamy ponad 100 epickich …

Źródło: izakTV

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *