Spotkanie wielkanocne u seniorów. Ależ było smakowicie!

Od samego rana członkowie pracowni kulinarnej Smaki Świata, na czele z jej koordynatorką Anna Rybarską przygotowywali różnego rodzaju przystawki takie jak jajka faszerowane zarówno z chrzanem, łososiem, czy pieczarkami. Ponadto upiekli pyszne ciasta oraz… babę wielkanocną. Wszystko nie dość, że było smaczne to i jeszcze smakowicie wyglądało.

Czytaj również:Czytaj również:Czytaj również: Dzień Kobiet u seniorów. Panowie zatańczyli… "Jezioro Łabędzie"

Ale nasi seniorzy nie zwalniają tępa, a ich głowy są pełne pomysłów na wspólne działana. Tuż po lenistwie wielkanocnym tj. 25 kwietnia w godz. 10 – 14 zapraszają wszystkich zainteresowanych do wspólnego sprzątania Wigierskiego Parku Narodowego, które zakończy się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Z kolei 26 kwietnia w Klubie Seniora Ciesielska 15 odbędzie się wieczór poezji, gdzie nasi starszacy będą czytać napisane przez siebie wiersze, 29 kwietnia o godz. 16 zapraszają na warsztaty z psychologiem na temat komunikacji międzyludzkiej. Zaś 8 maja w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przygotowują wydarzenie pn. "Znani i nieznani o sobie" podczas którego, członkowie UTW ujawnią przed publicznością swoje taleny i zainteresowania o których dotąd nikt nie wiedział.

Czytaj również:Czytaj również:Czytaj również: Seniorzy rozkręcają klub. Możesz do nich dołączyć. Zobacz co oferują

Tylko w marcu klub przy Ciesielskiej odwiedziło ponad 400 osób!

– Na każdych organizowanych przez nas zajęciach pojawia się od 20 do 30 osób – mówi Bożena Maskowicz, wiceprezes UTW. – Klub otwarty jest zarówno z rana jak i po południu nie mniej niż 16 godzin w tygodniu. Zaś dokładna rozpiska znajduje się zawsze na drzwiach wejściowych. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nią.

Danuta Złotnik, prezes UTW oraz Barbara Grabowska, wiceprezes zachęcają wszystkich seniorów uczestniczenia w różnego rodzaju pracowniach tematycznych, a tych jest aż 10!

– pracownia komputerowa: E – SENIOR
– pracownia kulinarna: SMAKI ŚWIATA
– pracownia fotograficzna: STOP – KLATKA
– pracownia wokalno – muzyczno – taneczna: TRELE I PLĄSY
– pracownia artystyczna: MISZMASZ
– pracownia psychologiczna: CO NAM W DUSZY GRA
– pracownia łamigłówek umysłowych: TĘGA GŁOWA
– pracownia kulturoznawcza i teatralno – kabaretowa: Z KULTURĄ NA TY
– pracownia sportowo – turystyczna: SENIORZE TRZYMAJ FORMĘ
– senior w potrzebie: POMAGAJMY

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem zajęciach oferowanych przez klub, bądź wstąpieniem do UTW mogą kontaktować się pod nr tel. 664 453 220 lub wystarczy zapukać do drzwi klubu przy Ciesielskiej 15.

Tu oglądasz: Uwaga kierowcy! Są nowe znaki drogowe


Czytaj więcej…

Spotkanie wielkanocne u seniorów. Ależ było smakowicie!

Od samego rana członkowie pracowni kulinarnej Smaki Świata, na czele z jej koordynatorką Anna Rybarską przygotowywali różnego rodzaju przystawki takie jak jajka faszerowane zarówno z chrzanem, łososiem, czy pieczarkami. Ponadto upiekli pyszne …

Źródło: Kolno NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *