Śpiewak: Krystyna Janda jest rasistką

PO kolejny raz wygrała wybory... w Aresztach i Zakładach Karnych ...
Krystyna Janda kpi z biednych starszych ludzi. Foto: PAP/ Facebook
Krystyna Janda kpi z biednych starszych ludzi. Foto: PAP/ Facebook

Po raz kolejny aktorka Krystyna Janda kpi ze starszych ludzi. Jeżeli nie głosujesz na Koalicję Europejską to jesteś dla aktorki nikim, zwykłym plebsem przekupionym przez PiS. Tak wynika z grafiki polubionej i podanej dalej przez zwolenniczkę czarnych marszów i KOD-u.

Po wyborach do parlamentu europejskiego Krystyna Janda w mediach społecznościowych udostępniła grafikę, która w internecie wywołała lawinę komentarzy. „Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia”. Internauci mocno komentują pogardliwy komentarz kiedyś dobrej aktorki.

Na grafice udostępnionej przez Krystynę Jandę widać mężczyznę, który trzyma banknot nad klęczącą przed nim kobietą. Kieruje do niej następujące słowa: „Daj głos”. Opisywana grafika wywołała oburzenie użytkowników mediów społecznościowych.

„Najpierw Stuhr teraz Janda. Oni wszyscy uważają się za kogoś lepszego. A czy taka Janda wnosi coś do świata? Raczej nic” – pisze jeden z internatów.

„Krystyna Janda kolejny raz wysrała się na ciemnych Polaków, publikując rysunek Mleczki. Przypomnę, że artystka Janda otrzymała od rządu PIS zaledwie 200 tys. zł na swoje teatry, zamiast wnioskowanego półtora miliona zł! To skandal, by reżim tak srał na głowy celebrytanów III RP!” – pisze drugi.

„Krystyna Janda zamieściła taki obrazek: uśmiechnięty od ucha do ucha polityk partii rządzącej, który w dłoni trzyma banknot, macha nim nad głową starszej, biednej pani. Ta pani przed nim klęczy. A obok napis: „Daj głos!” Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia” – napisał z kolei dziennikarz Onetu – Janusz Schwertner.

Wielu innych wypomniało za to aktorce dotacje, które dostaje od państwa:

Źródło: Facebook/ Twitter


Czytaj więcej…

Janda wyśmiewa pobierających świadczenia. Jej fundacja dostała …

„Promowanie uprzedzeń wobec biednych niewiele się różni od promowania uprzedzeń wobec innych narodów. (…) Krystyna Janda jest rasistką. Liczę na reakcje ludzi kultury” – napisał na Twitterze lewicowy aktywista Jan Śpiewak. Odniósł się w ten sposób …

Źródło: TVP Info

Kontrowersyjna grafika na profilu Krystyny Jandy. Fala oburzenia

Cały czas się łudzę, że Krystyna Janda nie tyle bredzi o polityce, co z właściwą sobie maestrią odgrywa jakiś pastisz na opozycję i co bardziej zacietrzewione kręgi opiniotwórcze. Albo wręcz karykaturę – pisze Jacek Gądek z portalu gazeta.pl.

Źródło: Onet.pl

Janda ściągnęła na siebie lawinę krytyki. Udostępniła rysunek …

Ale forma i przekaz tego obrazka, a także to, że Krystyna Janda udostępniła rysunek Wiatera na swoim profilu, nie spodobało się wielu komentatorom sceny politycznej. "Pogarda, klasizm, obrzydliwe poczucie wyższości i brak jakichkolwiek hamulców w …

Źródło: naTemat

Janda udostępniła kontrowersyjną grafikę. „Ta pogarda wobec …

Krystyna Janda zamieściła taki obrazek: uśmiechnięty od ucha do ucha polityk partii rządzącej, który w dłoni trzyma banknot, macha nim nad głową starszej, biednej pani. Ta pani przed nim klęczy. A obok napis: »Daj głos!«. Ta pogarda wobec wyborców PiS …

Źródło: Wprost.pl

Janda znów pokazała butę i arogancję! Śmieje się ze starszych …

Po raz kolejny aktorka Krystyna Janda kpi ze starszych ludzi. Jeżeli nie głosujesz na Koalicję Europejską to jesteś dla aktorki nikim, zwykłym plebsem przekupionym przez PiS. Tak wynika z grafiki polubionej i podanej dalej przez zwolenniczkę czarnych …

Źródło: Najwyższy Czas!

Wyniki wyborów do Europarlamentu 2019. Krystyna Janda

Jak zwykle z wyników wyborów do Europarlamentu nie każdy jest zadowolony. W szczególny sposób upust swojemu rozczarowaniu daje Krystyna Janda. Aktorka umieściła w sieci prześmiewczy rysunek i została za to mocno skrytykowana. Więc go usunęła.

Źródło: Wirtualna Polska

Śpiewak: Krystyna Janda jest rasistką

Na profilu Krystyny Jandy można zobaczyć grafikę, która przedstawia biedną, starszą kobietę z różańcem w ręku, klęczącą pod banknotem trzymanym przez mężczyznę. Nad nimi znajduje się hasło: "Daj głos!". Rysunek, który udostępniła aktorka, jest szeroko …

Źródło: Do Rzeczy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *