Southampton FC. Hasenhuttl: Musimy docenić ten punkt

"Rolnik szuka żony 6" - już dziś emisja zerowego odcinka!

Southampton FC strzelił gola po kilku sekundach, a wyrównującego stracił w 90. minucie i zremisował na wyjeździe z Watford FC 1:1 we wtorkowym meczu Premier League. Ralph Hasenhuttl, menedżer „Świętych”, docenił jednak zdobyty punkt na Vicarage Road.

– Chcemy grać agresywnie. Shane Long tego posłuchał i bardzo szybko zaatakował, co dało nam fantastyczny start meczu – powiedział Hasenhuttl w rozmowie z „BBC”.

– To pokazało, że on potrafi zdobywać bramki. Jest ważnym zawodnikiem dla naszego stylu gry, który mu odpowiada, bo jest bardzo szybki – dodał.

– W końcówce mieliśmy kłopoty. Rywale grali wysokim pressingiem. Problemem dla nas było to, że nie strzeliliśmy drugiego gola w pierwszej połowie. Musimy jednak traktować ten punkt jako cenny. W następnym meczu u siebie z AFC Bournemouth możemy wykonać ostatni krok w kierunku utrzymania – stwierdził.

Jego podopieczni zajmują 16. miejsce w tabeli. Na trzy kolejki przed końcem mają sześć punktów przewagi nad będącym w strefie spadkowej Cardiff City.


Czytaj więcej…

Southampton FC. Hasenhuttl: Musimy docenić ten punkt

Southampton FC strzelił gola po kilku sekundach, a wyrównującego stracił w 90. minucie i zremisował na wyjeździe z Watford FC 1:1 we wtorkowym meczu Premier League. Ralph Hasenhuttl, menedżer "Świętych", docenił jednak zdobyty punkt na Vicarage …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *