Sofia Ennaoui: Jest super. Srebrna byłam w Berlinie i jestem w …

Sofia Ennaoui: Jest super. Srebrna byłam w Berlinie i jestem w ...

Drobna Sofia rzuca wyzwanie światu. 24-latka znalazła się w …

Sofia Ennaoui polubiła srebrny kolor. W Glasgow zdobyła siódmy medal mistrzostw Europy w tych barwach. Drobna lekkoatletka ma dopiero 24 lata, a już na dobre wskoczyła do czołówki biegaczek na 1500 metrów na Starym Kontynencie. Teraz czas na …

Źródło: Przegląd Sportowy

Piękna Sofia rzuca wyzwanie światu

Sofia Ennaoui (24 l.) to srebrna dziewczyna. W Glasgow zdobyła kolejny medal do swojej kolekcji w takim kolarze. Finiszowała druga w biegu na 1500 m. Podobnie jak w sierpniu ubiegłego roku, przegrała tylko ze Szkotką Laurą Muir (26 l.). SOFIA ENNAOUI.

Źródło: fakt.pl

Sofia Ennaoui z AZS UMCS Lublin wicemistrzynią Europy!

Przygotowywałam się do tego biegu, zwłaszcza pod względem psychicznym. Ja dopiero wchodzę do tej czołówki, jeszcze w niej nie jestem. Cieszę się jednak, że zajęłam drugie miejsce – mówiła na gorąco po biegu Sofia Ennaoui na antenie TVP2.

Źródło: Dziennik Wschodni (komunikaty prasowe)

Sofia Ennaoui halową wicemistrzynią Europy w biegu na 1500 m

Sofia Ennaoui została w Glasgow halową wicemistrzynią Europy w biegu na 1500 m. W finale uzyskała czas 4.09,30. Zwyciężyła Brytyjka Laura Muir – 4.05,92, a trzecia była Irlandka Ciara Mageean – 4.09,43.

Źródło: TVP Info

HME Glasgow 2019: Sofia Ennaoui halową wicemistrzynią Europy …

Sofia Ennaoui przystąpiła do halowych mistrzostw Europy w Glasgow z trzecim najlepszym czasem na europejskich listach w 2019 roku na 1500 metrów. Polka podczas mityngu w Ostrawie pokonała ten dystans w czasie 4:05.22, ustanawiając tym samym …

Źródło: WP SportoweFakty

Sofia Ennaoui ze srebrnym medalem HME w biegu na 1500 metrów!

Dwa lata temu w Belgradzie zdobyła na tym dystansie brąz. Chwilę wcześniej złoty medal w biegu na 1500 metrów zdobył Marcin Lewandowski. Po starcie Ennaoui i Lewandowskiego Polska ma na koncie sześć medali HME 2019 – cztery złote i dwa srebrne.

Źródło: Radio ZET

Sofia Ennaoui halową wicemistrzynią Europy!

Wyprzedziła zawodniczkę Wojciecha Szymaniaka i wydawało się, że do klasyfikacji medalowej dopiszemy sobie brąz. Wtedy Ennaoui wykrzesała z siebie ostatnie pokłady energii i zdecydowała się na ostatniej prostej na szaleńczą pogoń za Mageean.

Źródło: polsatsport.pl

Sofia Ennaoui halową wicemistrzynią Europy w biegu na 1500 metrów

Sofia Ennaoui halową wicemistrzynią Europy w biegu na 1500 metrów. 3 minuty temu. REKLAMA. Sofia Ennaoui halową wicemistrzynią Europy w biegu na 1500 metrów / Adam Warżawa /PAP. Sofia Ennaoui halową wicemistrzynią Europy w biegu na 1500 …

Źródło: rmf24.pl

Sofia Ennaoui srebrną medalistką w biegu na 1500 metrów

2019-03-03, 22:20. Informacyjna Agencja Radiowa. Sofia Ennaoui. Fot. Polski Związek Lekkiej Atletyki. Sofia Ennaoui zdobyła srebrny medal w biegu na 1500 metrów podczas halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Glasgow.

Źródło: Radioszczecin.pl

Sofia Ennaoui: Jest super. Srebrna byłam w Berlinie i jestem w …

Sofia Ennaoui, która w niedzielę zdobyła srebrny medal lekkoatletycznych halowych mistrzostw Europy w Glasgow w biegu na 1500 m, cieszyła się z tego, że cały czas jest w europejskiej czołówce. "Nie mogłam odpuścić Irlandce srebrnego medalu w …

Źródło: Dziennik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *