Śmierć na wybiegu. 26-letniego modela nie udało się uratować

Śmierć na wybiegu. 26-letniego modela nie udało się uratować

Przerażające sceny rozegrały się w sobotę, 27 kwietnia, na oczach widzów zgromadzonych na Fashion Week w Sao Paulo. W czasie pokazu brazylijski model o pseudonimie Tales Soares, gdy zawracał, by zejść z wybiegu, nagle się przewrócił. Zgromadzeni na imprezie modowej początkowo myśleli, że to element pokazu bądź zwykłe potknięcie się o sznurowadła.

Wokół młodego mężczyzny natychmiast pojawili się ratownicy. Okazało się, że 26-latek stracił przytomność. Według brazylijskiego dziennika „Folha de S.Paulo” ciało modela zaczęło drżeć, a z jego ust poleciała piana. Soares umierał na oczach publiczności.

26-latek został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Nie podano przyczyny jego śmierci. Na odpowiedź, co zabiło Soaresa trzeba będzie poczekać do ujawnienia raportu medycznego.

Brazylijski dziennik podał, że 26-latek nie miał problemów zdrowotnych. Jedna z modelek, Isa Mel, wyjaśniła gazecie, że Soares nic nie jadł przed pokazem z racji tego, że był wegetarianinem. W garderobie nie znalazły się potrawy dopasowane do jego diety – czytamy w „Folha de S.Paulo”.

To ostatnie zdjęcie, jakie opublikował na kilka godzin przed śmiercią 26-latek.

Soares zasłabł podczas pokazu marki Ocksa. Na Instagramie firma oświadczyła, że jest zdruzgotana informacją o nagłej i niespodziewanej śmierci 26-latka. Kondolencje złożyli też organizatorzy imprezy oraz agencje, z którymi model był związany. 

Fashion Week w Sao Paulo to najważniejsza w Ameryce Łacińskiej impreza świata mody. W tym roku trwała od 22 do 27 kwietnia.

Odziedziczyła fortunę. Okazało się, że skrywa tajemnicę

Chciała mieć piękne zdjęcia. Przypłaciła to życiem


Czytaj więcej…

Śmierć na wybiegu. Umierał na oczach widzów

Tragiczne sceny rozegrały się podczas pokazu Fashion Week w Sao Paulo w Brazylii. Na oczach widzów nagle przewrócił się 26-letni model Tales Soares. Początkowo zgromadzeni na najważniejszej w Ameryce Łacińskiej imprezie świata mody myśleli, że …

Źródło: fakt.pl

Śmierć na wybiegu. 26-letniego modela nie udało się uratować

Brazylijski model Tales Soares zmarł nagle w sobotę podczas pokazu w ramach Fashion Week w Sao Paulo (SPFW) – podała agencja AFP, powołując się na organizatorów imprezy. Mężczyzna stracił przytomność, gdy szedł po wybiegu.

Źródło: TVP Info

26-letni model upadł na wybiegu podczas tygodnia mody. Nie udało …

Według oświadczenia organizatorów, 26-letni Tales Soares poczuł się źle podczas sobotniego pokazu mody marki Ocksa. Szybko zjawili się koło niego ratownicy medyczni obecni na miejscu i przewieziono go do szpitala, gdzie stwierdzono, że nie żyje.

Źródło: Wprost.pl

26-letni model zemdlał na wybiegu. Chwilę później już nie żył

Brazylijski model o pseudonimie artystycznym Tales Soares (w rzeczywistości Tales Cotta) stracił przytomność podczas pokazu. 26-latek zasłabł dokładnie w chwili gdy zawracał, aby zejść z wybiegu. Pomimo natychmiastowej akcji obecnych na miejscu …

Źródło: RMF FM

26-letni model zemdlał na wybiegu. Chwilę później stwierdzono …

Tales Soares zmarł podczas brazylijskiego Fashion Weeku – podaje Associated Press. 26-letni model szedł w sobotę w pokazie marki Ocksa, gdy nagle upadł. Gazeta Daily Folha de S. Paulo donosi, że publiczność uznała to za zaplanowany element show, …

Źródło: Plotek.pl

Tragiczne zakończenie Tygodnia Mody w Sao Paulo! Nie żyje 26 …

W niedzielę media obiegła informacja o śmierci 26-letniego modela. ,,Z przykrością informujemy o śmierci Talesa Soaresa, który brał udział w pokazie Ocksa i niespodziewanie stracił przytomność idąc po wybiegu", napisali w oświadczeniu organizatorzy …

Źródło: VIVA!

Brazylijski model zmarł na wybiegu

Młody mężczyzna, o pseudonimie artystycznym Tales Soares, stracił przytomność w chwili, gdy zawracał, by zejść z wybiegu. Obecni na miejscu strażacy natychmiast interweniowali, na oczach dziesiątek widzów. Mężczyzny nie udało się jednak uratować.

Źródło: TVN24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *