Sklepy otwarte w majówkę 2019. Kiedy zrobimy zakupy w …

Sklepy otwarte w majówkę 2019. Kiedy zrobimy zakupy w ...

3 maja 2019 – SKLEPY otwarte w Święto Konstytucji 3 Maja. Czy Biedronka, Tesco, Lidl i inne supermarkety w ten dzień będą czynne? Gdzie w tym terminie będzie można udać się na zakupy? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy, jakie sklepy będą otwarte 3 maja 2019 i w jakich godzinach.

Czy sklepy 3 maja 2019 będą otwarte, czy zamknięte? Wszystkie osoby, które w piątek, w Święto Konstytucji 3 Maja, chciały zrobić większe zakupy spożywcze w supermarkecie lub udać się do galerii handlowej, będą musiały zmienić swoje plany. Zdecydowana większość sklepów 3 maja 2019 będzie zamknięta. Święto to jest dniem ustawowo wolnym. Oznacza to, że tym dniu możemy zapomnieć o zakupach w takich marketach jak Biedronka, Tesco, Lidl, Carrefour, Auchan czy Kaufland. 

Święto Narodowe Trzeciego Maja to polskie święto państwowe obchodzone 3 maja. W 2019 roku wypada ono w piątek. Święto Konstytucji 3 Maja w Polsce obchodzone jest od 1919 roku, jednak w okresie PRL-u zostało zniesione i następnie, w 1990 roku, przywrócone. Uchwalenie Konstytucji 3 maja zostało uznane za święto już 5 maja 1791. 3 maja – jak już wspominaliśmy powyżej – jest dniem wolnym od pracy. Uchwalenie Konstytucji 3 maja zazwyczaj świętowane jest także poprzez różnego typu parady, marsze, zawody sportowe i pikniki rodzinne. 

Defilada 3 maja 2019 – WARSZAWA: program, trasa, godzina, miejsce

Jak pisaliśmy już powyżej, sklepy 3 maja w Święto Konstytucji 3 Maja będą zamknięte, przynajmniej zdecydowana ich większość. W ten dzień nie zrobimy zakupów zarówno w galeriach handlowych, jak i supermarketach.

Nie oznacza to jednak, że w Święto Konstytucji 3 Maja 2019 nieczynne będą wszystkie placówki. W piątek otwarte mogą być m.in.: sklepiki osiedlowe, Żabki, Lewiatany, Freshmarkety czy Globi. W tej sytuacji decyzję dotyczącą otwarcia sklepu podejmuje właściciel lub ajent sklepu. Dodatkowo czynne mogą być także stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie.

3 maja 2019 – wolne od pracy i szkoły w Święto Konstytucji 3 Maja?

Co warte podkreślenia, godziny otwarcia sklepów 3 maja 2019 mogą ulec zmianie. O taką informację warto zapytać sprzedawcę kilka dni wcześniej. 

RadioZET.pl/JW


Czytaj więcej…

Sklepy otwarte w majówkę 2019 Jak są otwarte sklepy 1 maja …

W związku z tym pojawia się pytanie – jak są otwarte sklepy w majówkę?**Jak są otwarte sklepy 2 maja?** Należy pamiętać o tym, że godziny otwarcia sklepów w długi weekend majowy różnią się od tych standardowych, a w niektóre dni zakupów nie zrobimy …

Źródło: Express Ilustrowany

Sklepy czynne 1 maja 2019: Godziny otwarcia sklepów w majówkę …

To, które sklepy i w jakich godzinach są otwarte w czasie majówki 2019 zależy w dużej mierze od sprzedawców. Jak wynika z ustawy – w dni wolne od pracy może pracować jedynie właściciel lub osoba będąca na umowie o dzieło. Przypomnijmy – zakazem …

Źródło: Dziennik Zachodni

Majówka 2019. Sklepy i handel 1 maja 2019. Biedronka, Lidl, Żabka …

Majówka 2019. Biedronka, Lidl, Tesco, Żabka, Netto, Kaufland, Auchan i Carrefour. Jak będą otwarte sklepy na majówkę? Gdzie zrobisz zakupy 1, 3 i 5 maja 2019? Kiedy zrobimy zakupy w Majówkę 2019? Godziny otwarcia sklepów w Majówkę 2019.

Źródło: Nowa Trybuna Opolska

Jak będą otwarte sklepy w majówkę? [godziny otwarcia sklepów w …

Tradycyjnie 1 i 3 maja są dniami wolnymi od pracy. Tego dnia sklepy będą zamknięte, a zakupy zrobimy tylko w małych, osiedlowych sklepikach. Niektóre sklepy 30 kwietnia, 2 i 4 maja wydłużyły godziny pracy. Sprawdź, w jakich godzinach będą otwarte …

Źródło: Express Bydgoski

Zakupy w majówkę. Jak w długi weekend będą otwarte sklepy?

2 i 4 maja w standardowych godzinach będą otwarte sklepy sieci Lidl, Polomarket oraz Kaufland. Sklepy sieci Biedronka 2 i 4 maja będą otwarte dłużej, co najmniej do godziny 22.00. Szczegółowe informacje dotyczące godzin pracy poszczególnych sklepów …

Źródło: Wprost.pl

Sklepy otwarte w majówkę 2019. Kiedy zrobimy zakupy w …

Sklepy otwarte w majówkę 2019. Jak sklepy otwarte w majówkę? Kalendarz handlowy na pierwsze dni maja 2019. Kiedy zrobimy zakupy w supermarketach, a kiedy będzie to niemożliwe? Warto zaplanować ten czas, bo czeka nas bardzo długi weekend!

Źródło: Dziennik Bałtycki

3 maja 2019 – SKLEPY: co będzie otwarte w Święto Konstytucji 3 …

Sklepy otwarte 3 maja 2019 i godziny otwarcia poszczególnych marketów to informacje, których nawet na kilka dni przed majówką poszukuje wiele osób. Gdzie w … Czy Biedronka, Tesco, Lidl i inne supermarkety w ten dzień będą czynne? Gdzie w tym …

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *