Skandal w „Kuchennych Rewolucjach” TVN. Gessler się wściekła …

Jesse Lingard: musimy od samego początku narzucić swój ton gry
Magda Gessler, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
Magda Gessler, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Magda Gessler zdradziła, że znajduje się na diecie, która przynosi świetne efekty. Prowadząca „Kuchennych Rewolucji” TVN wyznała, że wyeliminowała część produktów ze swojego jadłospisu.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polski restauratorek, która prowadzi program na antenie TVN. Znana jest z wielu skandali i ostrych zachowań w swoim programie.

Gessler mówi o tym jak zadbać o własny jadłospis. Kilka tygodni temu wyznała, że wyrzuciła z diety mięso, a teraz dodała na czym przede wszystkim opiera posiłki.

W wywiadzie dla magazynu „Viva!” Gessler wyznała, że udało jej się zrzucić kilka kilogramów w dość niedługim czasie.

Gwiazda TVN wyznała m.in., że sama ułożyła swój jadłospis, bez pomocy dietetyka. – Ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść – powiedziała.

Jak zdradza jej dieta opiera się przede wszystkim na świeżych owocach i warzywach, do tego spożywa dużo ryb. W diecie Gessler nie znajdziemy mięsa.

Rzeczy, które wydają się nam zdrowe często są bardzo niedobre dla naszego organizmu – powiedziała słynna restauratorka.

Źródło: chillizet.pl


Czytaj więcej…

Magda Gessler chudnie jak szalona. Gwiazda „Kuchennych …

Magda Gessler zdradziła, że znajduje się na diecie, która przynosi świetne efekty. Prowadząca „Kuchennych Rewolucji” TVN wyznała, że wyeliminowała część produktów ze swojego jadłospisu. Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polski …

Źródło: Najwyższy Czas!

"Kuchenne rewolucje" w Lublinie. Magda Gessler nie szczędziła …

"Kuchenne rewolucje" zawitały do restauracji "Pyszny Zajazd" w Dąbrówce pod Lublinem. Mimo dużego zaangażowania personalu, w lokalu brakowało gości. Okazało się, że powodem jest… właścicielka. Konieczna była interwencja Magdy Gessler.

Źródło: Plejada.pl

Magda Gessler schudła. Wykluczyła z diety tylko jeden produkt. Jaki?

Magda Gessler uczy polskich restauratorów tego, żeby wybierali jedynie świeże produkty z pewnych źródeł. Gessler podpowiada, jak łączyć smaki i komponować dania. Mogłoby się wydawać, że na temat odżywiania wie wszystko. Restauratorka dopiero …

Źródło: Radio ChilliZet

Kuchenne rewolucje: "Zapiecek" w Lublinie. Po wizycie Magdy

Szaleństwo Kuchennych rewolucji trwa! Tym razem Magda Gessler pojechała do restauracji "Zapiecek" w Lublinie, która po programie zmieniła nazwę na "Pyszny Zajazd". Zobaczcie gdzie znajduje się lokal, jakie ma menu i ceny. kuchennerewolucjetvn.

Źródło: RMF FM

Pyszny Zajazd czyli dawna Karczma Zapiecek – Kuchenne …

Polskie jedzenie i miła atmosfera. Wszystko zapowiadało się dobrze, jednak interes nie szedł jak należy – Magda Gessler przyjechała pomóc. Czy Kuchenne Rewolucje poprawią sytuację lokalu? Emisja odcinka dziś wieczorem – 4.04.2019 w telewizji TVN.

Źródło: Gazeta Wrocławska

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler ostro rozprawiła się z …

"Kuchenne rewolucje" i Magda Gessler tym razem zjawiły się w Dębówce pod Lublinem. Tam czekała na restauratorkę góralska karczma "Zapiecek". Właścicielką lokalu jest 40-letnia Anna. Kobieta w 2011 roku postanowiła otworzyć własną restaurację.

Źródło: Plotek.pl

Magda Gessler zdradza jak mieć dobry seks! Trzeba…

Magda Gessler (66 l.) to najsłynniejsza polska restauratorka, kojarzy się bardziej z awanturami w kuchni, niż specjalistką od intymnej alkowy. Nic bardziej mylnego. Nie wszyscy wiedzą, że gwiazda TVN prowadzi swój autorski program „Sexy Kuchnia Magdy …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Zapiecek / Pyszny Zajazd po Kuchennych rewolucjach Magdy

Te Kuchenne rewolucje zaczęły się spektakularnie: Magda Gessler, aby nakręcić odcinek przyleciała do Dębówki pod Lublinem… śmigłowcem! Restauracja "Zapiecek" po Kuchennych rewolucjach zmieniła nazwę na "Pyszny Zajazd". Magda Gessler …

Źródło: Gazeta Pomorska

„Kuchenne rewolucje” w Lublinie. Magda Gessler w karczmie …

Podlubelska karczma Zapiecek przeszła rewolucję z Magdą Gessler i zmieniła się w Pyszny Zajazd. „Kuchenne rewolucje” w Lublinie! Zobacz WIDEO! Właścicielka podlubelskiej restauracji spędziła kilka lat we Włoszech i zakochała się w atmosferze i …

Źródło: Radio Eska

Skandal w „Kuchennych Rewolucjach” TVN. Gessler się wściekła …

W „Kuchennych rewolucjach” TVN właściwie co tydzień coś się dzieje. Tydzień temu prowadzącą Magdę Gessler przeraził brud jaki zastała w restauracji na Dolnym Śląsku w Katowicach. Okazało się jednak, że właściciel nic sobie z tego nie robił. W ostatnim …

Źródło: Najwyższy Czas!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *