Skandal! Nauczycielka wyzywała córkę Korcza od debili

Skandal! Nauczycielka wyzywała córkę Korcza od debili

Takie zachowanie nie mieści się w głowie. Okazuje się, że dziś 23-letnia córka Anny Korcz – Katarzyna – w czasach gdy chodziła do liceum, przeszła gehennę. Wszystko przez jedną z nauczycielek matematyki, która ubliżała dziewczynce na lekcjach. Co więcej – interwencje aktorki u dyrektor placówki zamiast pomóc, przynosiły odwrotny skutek. A wydawałoby się, że nauczyciele powinni dawać dobry przykład dzieciom i młodzieży…

– Zatelefonowałam do pani dyrektor i powiedziałam, że nie życzę sobie, żeby mojej córce ubliżano od debili podczas matematyki, bo po pierwsze nie jest debilem, a po drugie te czasy PRL-u już minęły i wydaje mi się, że prawie dorosłą kobietę trzeba traktować z należytym szacunkiem – opowiedziała Anna Korcz w podcaście Onetu „Stacja hejt”.

– Pani dyrektor przyznała mi rację, po czym następnego dnia wychowawczyni przy całej klasie stukając przysłowiowo palcami po stole i opuszczając okulary, przy całej klasie powiedziała: „no i co? Co wczoraj twoja mamusia opowiedziała pani dyrektor?” – dodała aktorka.


Czytaj więcej…

Skandal! Nauczycielka wyzywała córkę Korcza od debili

Takie zachowanie nie mieści się w głowie. Okazuje się, że dziś 23-letnia córka Anny Korcz – Katarzyna – w czasach gdy chodziła do liceum, przeszła gehennę. Wszystko przez jedną z nauczycielek matematyki, która ubliżała dziewczynce na lekcjach.

Źródło: fakt.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *