Siostry Godlewskie pogodziły się i wracają do śpiewania. Powiało …

Siostry Godlewskie pogodziły się i wracają do śpiewania. Powiało ...

O

konflikcie najsłynniejszych śpiewających sióstr w Polsce pisały wszystkie media. Godlewskie niedawno pożarły się w samolocie, co poskutkowało rozpadem ich niesławnego duetu. Tymczasem – jak się okazało – już się pogodziły się i wracają do śpiewania i koncertowania.

Luty 2019. Wielka kłótnia na pokładzie samolotu z Polski do Amsterdamu. Celebrytki pokłóciły się, zaczęły się szarpać. Pilot zdecydował się zawrócić maszynę. Siostry opuściły pokład w asyście policji.

Ponoć poszło o pieniądze

. Koniec końców, Małgorzata sama poleciała do Holandii i dała tam show, a Esmeralda ogłosiła na Instagramie rozpad duetu.

Ale jak to siostry – szybko się pogodziły. Esmeralda wrzuciła właśnie zdjęcie, na którym widzimy śpiącą Małgorzatę i dziecko. „Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach… Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja… kocham mocno. Siostry Godlewskie wracają!” – skomentowała fotografię.

Dodajmy, że Esmeraldę niedługo zobaczymy nie tylko na scenie,

ale i na ringu

. 30 marca zmierzy się w walce MMA z

patoinfluencerką Martą Linkiewicz

.


Czytaj więcej…

Na ten powrót nie czekał nikt. Siostry Godlewskie zakopały topór …

Ale jak to siostry – szybko się pogodziły. Esmeralda wrzuciła właśnie zdjęcie, na którym widzimy śpiącą Małgorzatę i dziecko. "Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach… Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją …

Źródło: naTemat

Siostry Godlewskie pogodziły się i wracają do śpiewania. Powiało …

Siostry Godlewskie pogodziły się i wracają do śpiewania. Powiało grozą. Na Instagramie Esmeraldy Godlewskiej pojawiło się wymowne zdjęcie i opis. Sugerują one, że kontrowersyjny duet zakopał topów wojenny. I zacznie znów koncertować. Głosuj. Głosuj.

Źródło: Wirtualna Polska

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Od tego momentu siostry wzajemnie przekrzykiwały się w social mediach, wykłócając się o prawdziwą wersję wydarzeń. Doszło do tego, że Małgorzata wydała oświadczenie, w którym przyznała, że jej siostra rzekomo „jest uzależniona od xanaxu, leków …

Źródło: Jastrząb Post

Siostra Godlewska pokazała się bez makijażu! "Nie do poznania …

Gwiazda disco polo, Małgorzata Godlewska, słynie z mocnego makijażu, który nie tyle podkreśla jej urodę, co zaskakuje intensywnością. Pod grubą warstwą pudru i cieni do powiek ciężko dostrzec prawdziwe rysy kobiety. Okazało się, że naturalna uroda …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *