Siostra Joanny Kulig urodziła. Znamy płeć dziecka

Siostra Joanny Kulig urodziła. Znamy płeć dziecka

Dziecko Joanny Kulig przyszło na świat w połowie lutego w Stanach Zjednoczonych. Niecały miesiąc później podobna radość spotkała Annę, o dwa lata młodszą siostrę Joanny, mieszkającą na co dzień w Szwajcarii.

– Ania poszła w ślady Joasi, która w połowie lutego urodziła Jasia. A dziecko w rodzinie to zawsze cud. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam moich siostrzeńców – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Świat i ludzie” Piotr Kulig.

Anna Kulig no najmłodsza siostra aktorek Joanny Kulig i Justyny Schneider. Pochodząca z Nowego Sącza 34-latka podobno również jest uzdolniona artystycznie i jest absolwentką szkoły muzycznej. Ostatecznie jednak została finansistką, a dzięki świetnej znajomości języka niemieckiego rozpoczęła karierę w Szwajcarii.

Joanna Kulig aktualnie wciąż przebywa w Stanach Zjednoczonych. Choć planuje wychować syna w Polsce, na razie jest jeszcze za wcześnie na tak długą podróż z malutkim dzieckiem.


Czytaj więcej…

Siostra Joanny Kulig również urodziła dziecko

Anna Kulig no najmłodsza siostra aktorek Joanny Kulig i Justyny Schneider. Pochodząca z Nowego Sącza 34-latka podobno również jest uzdolniona artystycznie i jest absolwentką szkoły muzycznej. Ostatecznie jednak została finansistką, a dzięki świetnej …

Źródło: Onet.pl

Siostra Joanny Kulig urodziła. Znamy płeć dziecka

Joanna Kulig, gwiazda „Zimnej Wojny” Pawła Pawlikowskiego i jedna z najbardziej docenianych na świecie polskich aktorek ostatnich lat, niedawno po raz pierwszy została mamą. Po narodzinach postanowiła przenieść się z Los Angeles do Polski, gdzie …

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *