Siostra Joanny Kulig urodziła. Znamy płeć dziecka

Siostra Joanny Kulig urodziła. Znamy płeć dziecka

Joanna Kulig, gwiazda „Zimnej Wojny” Pawła Pawlikowskiego i jedna z najbardziej docenianych na świecie polskich aktorek ostatnich lat, niedawno po raz pierwszy została mamą. Po narodzinach postanowiła przenieść się z Los Angeles do Polski, gdzie weźmie udział w nowej filmowej produkcji. To jednak niejedyne dziecko, jakie pojawiło się w rodzinie gwiazdy w ostatnim czasie. Miesiąc po tym, jak urodziła Joanna, mamą została także jej młodsza siostra Anna.

Anna Kulig jest młodsza od swojej znanej siostry o dwa lata. Ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu, jest również absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku zarządzanie finansami. Artystyczne geny, obecne bez wątpienia w rodzinie Kulig, sprawiły, że zdobyła również dyplom szkoły muzycznej w Nowym Sączu. Anna zdecydowała się na stałe zamieszkać w Szwajcarii, gdzie realizuje się zawodowo w sektorze bankowym.


Anna Kulig urodziła
fot. Facebook.com/Anna Kulig

ZOBACZ: Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu. Poleciła fankom szpital

Siostra Joanny Kulig urodziła w jednym ze szwajcarskich szpitali. Radosną nowiną podzielił się brat Anny i Joanny, Piotr Kulig. Poinformował również, że w połowie lutego w rodzinie pojawił się kolejny chłopiec. Zdradził również, że do tej pory nie miał okazji zobaczyć na żywo ani jednego, ani drugiego maleństwa.

– Ania poszła w ślady Joasi, która w połowie lutego urodziła Jasia. A dziecko w rodzinie to zawsze cud. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam moich siostrzeńców – opowiedział w wywiadzie dla magazynu „Świat i ludzie”.

ZagłosujLubisz dzieci?

RadioZET.pl/gala.pl/MF


Czytaj więcej…

Siostra Joanny Kulig również urodziła dziecko

Anna Kulig no najmłodsza siostra aktorek Joanny Kulig i Justyny Schneider. Pochodząca z Nowego Sącza 34-latka podobno również jest uzdolniona artystycznie i jest absolwentką szkoły muzycznej. Ostatecznie jednak została finansistką, a dzięki świetnej …

Źródło: Onet.pl

Siostra Joanny Kulig urodziła. Znamy płeć dziecka

Joanna Kulig, gwiazda „Zimnej Wojny” Pawła Pawlikowskiego i jedna z najbardziej docenianych na świecie polskich aktorek ostatnich lat, niedawno po raz pierwszy została mamą. Po narodzinach postanowiła przenieść się z Los Angeles do Polski, gdzie …

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *