Sargis Davtyan wystąpił w programie Szansa na sukces. Piękny …

Górnik Zabrze

Jaworzno musi być dumne. Sargis Davtyan, mieszkaniec Jaworzna, wystąpił w programie Szansa na sukces.

Odcinek z jego udziałem został wyemitowany 21 kwietnia w Wielkanoc. Jeśli nie widzieliście odcinka na antenie TVP2 możecie nadrobić go na platformie TVP VOD.

Uczestnicy wielkanocnego odcinka zaśpiewali piosenki z repertuaru Anny Jantar. Wokalistów oceniali Natalia Kukulska (córka piosenkarki) wraz ze swoim przyjacielem i współpracownikiem Adamem Sztabą.

Poniżej możecie zobaczyć występ Sargisa. Wykonał utwór „Wielka dama tańczy sama".

Nagrodą główną w programie jest udział w Debiutach podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Stąd podtytuł reaktywowanego programu: „Szansa na sukces. Opole 2019".

Sargis Davtyan pod koniec marca 2019 roku zaprezentował swój debiutancki singiel, który jest jego autorskim utworem. Piosenka nosi tytuł „Powiedz".


Czytaj więcej…

Szansa na sukces. Jaworznianin Sargis Davtyan wystąpił w programie

Sargis Davtyan, mieszkaniec Jaworzna, wystąpił w programie Szansa na sukces. Odcinek z jego udziałem został wyemitowany 21 kwietnia w Wielkanoc. Jeśli nie widzieliście odcinka na antenie TVP2 możecie nadrobić go na platformie TVP VOD. Uczestnicy …

Źródło: Jaworzno NaszeMiasto.pl

Sargis Davtyan wystąpił w programie Szansa na sukces. Piękny …

Sargis Davtyan, mieszkaniec Jaworzna, wystąpił w programie Szansa na sukces. Jaworzno musi być dumne. Odcinek Szansy na sukces z udziałem Sargis Davtyan został wyemitowany 21 kwietnia w Wielkanoc. Jeśli nie widzieliście odcinka na antenie TVP2, …

Źródło: Dziennik Zachodni

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *