Sandra Kubicka się zaręczyła. Kim jest jej narzeczony?

Sandra Kubicka zaręczyła się! Jej pierścionek robi wrażenie. Kim …

Sandra Kubicka ma za sobą ciekawy rok. Po rozstaniu z DJ-em Cedricem Gervaisem, modelka poznała miłość swojego życia, Kaio Alvesa Goncalvesa. Kilka miesięcy później, para kupiła luksusowy dom w Miami. Teraz przyszedł czas na kolejny ważny krok.

Źródło: Plotek.pl

Sandra Kubicka zaręczyła się. Kim jest ukochany modelki?

Sandra Kubicka nie ukrywa szczęścia. 24-letnia modelka przyjęła oświadczyny swojego ukochanego. Wybrankiem gwiazdy jest starszy od modelki, 39-letni brazylijski przedsiębiorca Kaio Alves Goncalves. Sandra Kubicka pięknym pierścionkiem pochwaliła …

Źródło: Radio ZET

Sandra Kubicka się zaręczyła. Kim jest jej narzeczony?

Pobieramy się niedługo! Nieważne jak i kiedy. Odkąd cię poznałam, wiedziałem, że to ty. Poznałeś mnie, kiedy miałam swój najgorszy czas. Pomogłeś mi przez to wszystko przejść i wciąż tu jesteś. Będę cię kochać aż do śmierci – napisała Sandra Kubicka.

Źródło: Radio ChilliZet

"Taniec z gwiazdami". Sandra Kubicka zaręczona! Kim jest …

Sandra Kubicka zaręczona! Jej partner, Kaio Alves Goncalves, zrobił ukochanej niespodziankę i oświadczył się tuż po przylocie do Polski. Czy to jeszcze bardziej uskrzydli nową uczestniczkę "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Źródło: Telemagazyn.pl

Polska modelka właśnie powiedziała "tak". Po kilku miesiącach …

Przypomnijmy, że poprzednio Kubicka była w związku z francuskim DJ-em Cedriciem Gervaisem, który zdradzał ją ze swoimi fankami. … Kubicka i Goncalves poznali się na początku tego roku – oboje uczestniczyli w imprezie na jachcie. Po dwóch tygodniach …

Źródło: naTemat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *