Sandra Kubicka całuje się z nowym partnerem na ściance

Sandra Kubicka całuje się z nowym partnerem na ściance

Sandra Kubicka (24 l.) po rozstaniu z narzeczonym, Cedriciem Gervaisem, zaczęła sobie układać życie na nowo. Dziś jest szczęśliwa u boku brazylisjkiego biznesmena, Kaio Alvesa Goncalvesa, który właśnie pojawił się w Polsce.

Wczoraj Sandra odebrała statuetkę na gali VIII Polish Businesswomen Awards. Śliczna modelka, która na co dzień mieszka w Miami, wybrała na imprezę prostą, białą suknię z wysokim rozcięciem i głębokim dekoltem. Kreacja pięknie wyglądała na opalonej skórze Sandry, która do sukni założyła minimalistyczne białe sandały na szpilkach.

Sandra Kubicka pokazała ROZSTĘPY! Jest taka naturalna

Sandrze towarzyszył jej chłopak, przystojny Brazylijczyk Kaio Alves Goncalves. Biznesmen przyleciał do Polski specjalnie dla swojej dziewczyny. Podczas gali para pozowała razem do zdjęć – w pewnym momencie pozwoliła sobie nawet na czułości i pocałowała się na oczach fotoreporterów.

Partner modelki jest biznesmenem, aktywnie prowadzi konto na Instagramie. W 2015 roku chłopak Sandry wrzucał zdjęcia swojej rodziny, na których pozował z partnerką i córeczką. Ostatnio na jego profilu pojawiają się już tylko zdjęcia z córką. Widać, że chłopak Sandry jest świetnym, oddanym ojcem, który spędza dużo czasu z córeczką. Kaio nauczył się nawet robić córce różne fryzury 🙂

Sandra Kubicka o szczegółach rozstania: ZDRADZAŁ mnie przez CZTERY lata

Ostatnio na Instagramie biznesmena pojawiło się jego zdjęcie z Sandrą zrobione na plaży. Jak widać Kaio i Sandra oficjalnie potwierdzają, że są razem. Chłopak modelki pisze na jej Instagramie, że tęskni i kocha. Trzymamy kciuki! Oby tym razem Sandra znalazła prawdziwą miłość.

Czytaj więcej:

Na Instagramie Sandry Kubickiej BURZA: Nie jest Ci wstyd jako Kobiecie zmieniać często facetów?

OTO nowy chłopak Sandry Kubickiej. Co za CIACHO!

Sandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem GoncalvesemSandra Kubicka z chłopakiem, Kaio Alvesem Goncalvesem


Czytaj więcej…

Na imprezie to ona błyszczała najbardziej. Sandra Kubicka swoją …

Polskie gwiazdy tłumnie zjechały na galę VIII Polish Businesswomen Awards. Monika Jarosińska czy Gosia Baczyńska jak zawsze wyglądały świetnie, ale głównym punktem programu stała się kreacja modelki Sandry Kubickiej. 24-latka z Łodzi, która odnosi …

Źródło: Onet.pl

Sandra Kubicka całuje się z nowym partnerem na ściance

Gala Polish Businesswomen Awards przyciągnęła szereg polskich gwiazd. Pozowały na ściankach, prezentując piękne kreacje. Największą uwagę przyciągała Sandra Kubicka. 24-letnia modelka pojawiła się na imprezie z chłopakiem. Dalej. WP. 23.

Źródło: Wirtualna Polska

Sandra Kubicka całuje się na imprezie ze swoim chłopakiem …

andra Kubicka (24 l.) po rozstaniu z narzeczonym, Cedriciem Gervaisem, zaczęła sobie układać życie na nowo. Dziś jest szczęśliwa u boku brazylisjkiego biznesmena, Kaio Alvesa Goncalvesa, który właśnie pojawił się w Polsce.

Źródło: Kozaczek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *