Sam Smith ogłasza: "NIE JESTEM ANI MĘŻCZYZNĄ, ANI KOBIETĄ"

Alert IMGW: Znowu będzie mocno wiało

Sam Smith ogłasza:

Temat tzw. „płynnej płciowości” jest wyjątkowo kontrowersyjny i budzi wiele wątpliwości. Sceptykom trudno jest zrozumieć, że można nie być pewnym swojej płci, zaś ci, których dotyczy to zjawisko, czują się odrzuceni.

Najsłynniejszą orędowniczką płynnej tożsamości płciowej jest dziś Miley Cyrus, ale coraz szersze grono celebrytów przyznaje, że nie definiuje siebie tylko jako kobiety czy mężczyzny. Tilda Swinton swego czasu wyznała, że nie jest pewna, czy może mówić o sobie jako o kobiecie, a Ruby Rose w 2014 roku wyznała, że jest „gender fluid”.

Do grona osób o niezidentyfikowanej płci zalicza siebie też Sam Smith. Muzyk w wywiadzie z Jameelią Jamil wyznał, że „nie jest mężczyzną ani kobietą”:

W moim ciele i umyśle zawsze była wojna o to, jak się definiuję. Myślę jak kobieta i czasami się zastanawiałem nad tym, czy chcę przejść zmianę płci. To coś, o czym wciąż myślę, ale już wiem, że to nie w tym rzecz. Może nie jestem mężczyzną, może nie jestem kobietą, może po prostu jestem sobą. Myślę, że to samo dotyczy seksualności. Zakochujesz się w ludziach, nie w genitaliach.

Jeżeli chodzi o pieniądze i sukces, czuje się jakbym miał 40 lat, ale jeżeli chodzi o moje życie romantyczne, czuje się jak zdezorientowany 16-letni chłopiec – dodał.

Sam Smith trzy lata temu przeszedł imponującą metamorfozę, która wywołała jednak spory niepokój u fanów muzyka. Smith mocno schudł, co, o czym także opowiedział w wywiadzie, było spowodowane kiepską samooceną:

Walczę z tym codziennie. W pewnym momencie powiedziałem mojemu osobistemu trenerowi, że chcę wyglądać jak Tom Hardy. Ale to nie ja! – stwierdził.

Jak się okazuje, Sam Smith miał też liposukcję piersi w wieku… 12 lat. Do zabiegu namówiła go mama, która zauważyła, że piersi chłopca powiększają się pod wpływem zbyt dużej ilości estrogenu.

Myślicie, że tak szczere wyznania pomogą w zrozumieniu problemu płynnej płciowości?

Zobacz też: Transseksualni rodzice wychowują dziecko „płynne płciowo”! „Chcemy dać mu pewność siebie, by był, tym, kim chce być”


Czytaj więcej…

Sam Smith w szczerym wywiadzie: W wieku 12 lat miałem liposukcję …

Sam Smith opowiadał też, że w miejscowości, w której mieszkał jako nastolatek, był jedynym gejem i nie spotkał innego geja aż do czasu, gdy nie skończył 18 lat. – Jeżeli chodzi o pieniądze i sukces, czuje się jakbym mia 40 lat, ale jeżeli chodzi o moje życie …

Źródło: Wprost.pl

Sam Smith ogłasza: "NIE JESTEM ANI MĘŻCZYZNĄ, ANI KOBIETĄ"

Do grona osób o niezidentyfikowanej płci zalicza siebie też Sam Smith. Muzyk w wywiadzie z Jameelią Jamil wyznał, że "nie jest mężczyzną ani kobietą": W moim ciele i umyśle zawsze była wojna o to, jak się definiuję. Myślę jak kobieta i czasami się …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *