Są już wyniki badań toksykologicznych

Są już wyniki badań toksykologicznych

Irena Dziedzic została otruta? Choć odeszła prawie pięć miesięcy temu, jej śmierć wciąż budzi wiele wątpliwości. Wybitna dziennikarka, twórczyni pierwszego polskiego programu typu talk-show Tele-Echo, zmarła 5 listopada 2018 roku w wieku 93 lat. Do mediów dotarły właśnie wyniki sekcji zwłok. Jak zginęła Irena Dziedzic?

Wiadomość o śmierci Ireny Dziedzic od samego początku budziła wątpliwości. O jej śmierci poinformowano dopiero dwa miesiące później, 12 stycznia 2019 roku.O jej śmierci poinformował miesięcznik Więź. Informację na Facebooku umieścił Andrzej Luther.

„Umarła IRENA DZIEDZIC, największa gwiazda polskiej telewizji w czasach PRL. Inteligencja, klasa, perfekcja, zawoalowana złośliwość, ironia – wszystko to fantastycznie łączyła w sobie. Była prekursorką telewizyjnych programów show; jej Tele-Echo oglądała cała Polska, i trzeba przyznać, że jakby porównać jej programy z dzisiejszymi celebryckimi rozmówkami, to widoczna jest przepaść. Wiem, inne były czasy, ale Dziedzic świadomie robiła swój program dla inteligencji. Prowadziła wiele festiwali w Sopocie i Opolu. Była niełatwym człowiekiem, twardym, pewnym siebie; można o niej napisać: miała charakter!”, czytamy.

Wkrótce wyszło na jaw, że prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci prezenterki TVP. Ich wyniki nie są znane. Super Express w piątkowym wydaniu wyjaśnia, co było przyczyną śmierci Ireny Dziedzic. Potwierdzono, że dziennikarka nie została otruta.

 „Z uzyskanej opinii z badań toksykologicznych wynika, że pokrzywdzona zażywała określone leki, jednak w celach medycznych i ilościach zalecanych przez lekarzy”, przekazał gazecie rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Marcin Saduś.

„Stężenia substancji we krwi nie miały wpływu na mechanizm śmierci pokrzywdzonej”, zaznacza rzecznik. Jak powiedział dziennikowi Marcin Saduś, na tę chwilę nie ma podstaw do przyjęcia, że do śmierci Ireny Dziedzic przyczyniły się osoby trzecie. 

Irena Dziedzic

Fot. TRICOLORS/East News

Irena Dziedzic - kultowe prezenterki PRL - co się z nimi stało?

Fot. East News


Czytaj więcej…

Śledztwo w sprawie śmierci Ireny Dziedzic. "Nic nie wskazuje na …

Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by osoby trzecie przyczyniły się do śmierci pani Ireny Dziedzic. W ramach śledztwa badania jest również kwestia doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem na szkodę pokrzywdzonej. Ten wątek …

Źródło: Onet.pl

Jak zmarła Irena Dziedzic? Są wyniki badań toksykologicznych …

W listopadzie zmarła Irena Dziedzic. Informacja o jej śmierci dostała się do mediów dopiero dwa miesiące po jej odejściu. Wtedy też rozpoczęto dochodzenie, które miało wyjaśnić przyczynę jej śmierci. Śledczy sprawdzali, czy popularna niegdyś prezenterka …

Źródło: fakt.pl

Są już wyniki badań toksykologicznych

Irena Dziedzic została otruta? Choć odeszła prawie pięć miesięcy temu, jej śmierć wciąż budzi wiele wątpliwości. Wybitna dziennikarka, twórczyni pierwszego polskiego programu typu talk-show Tele-Echo, zmarła 5 listopada 2018 roku w wieku 93 lat.

Źródło: VIVA!

Tajemnicza śmierć Ireny Dziedzic. Są wyniki badań toksykologicznych

Mimo że od śmierci Ireny Dziedzic minęło pięć miesięcy, wokół jej odejścia wciąż narastają wątpliwości. Zlecono badania toksykologiczne, które miały wykluczyć, że gwiazda RPL-owskiej telewizji została otruta. Irena Dziedzic zmarła na początku listopada …

Źródło: Najwyższy Czas!

Irena Dziedzic została otruta? Wyniki sekcji zwłok rozwiewają …

Irena Dziedzic zmarła ponad pięć miesięcy temu, a jej odejście wciąż budzi wiele wątpliwości. Jedna z nich została właśnie rozwiana. Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda PRL-owskiej telewizji nie została otruta – pisze dzisiejszy "Super Express".

Źródło: Do Rzeczy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *