Ruszyła Galeria Młociny – 200 sklepów, strefa gastro i rozrywka na …

Ruszyła Galeria Młociny - 200 sklepów, strefa gastro i rozrywka na ...

REKLAMA


Galeria Młociny: pełna lista sklepów
Galeria Młociny: pełna lista sklepów To już ostatnie godziny przed otwarciem nowej galerii handlowej w Warszawie. Poniżej znajdziecie nazwy wszystkich najemców.
czytaj

Już godzinę przed otwarciem ul. Zgrupowania AK Kampinos i Kasprowicza zaczęły się korkować. Przy wjeździe na parking stanęła policja, która ręcznie sterowała ruchem. Na naziemnej części parkingu P+R Młociny już dawno nie było wolnych miejsc, posypały się też pierwsze mandaty od straży miejskiej. Z tramwajów i metra wysypywały się tłumy ludzi. Mimo padającego deszczu chętnych nie brakowało. Wielu klientów postawiło pierwszego dnia na komunikację miejską.

– Tramwaje i autobusy były zapełnione, ale nie było w nich tłoku – mówi Wiktor Paul z Zarządu Transportu Miejskiego. – Nasi pracownicy cały czas obserwują sytuację na przystankach w węźle Metro Młociny.

Mnóstwo ludzi

Jedni przyszli zobaczyć Joannę Krupę, inni kupić coś w promocyjnej cenie, jeszcze inni chcą po prostu zobaczyć, jak wygląda wewnątrz nowa warszawska galeria handlowa. Zaraz po wejściu zwracają uwagę dla największe sklepy, znajdujące się na parterze: H&M i Zara. Duże, dwupoziomowe lokale zajmują Royal Collection, Smyk, Carry, Van Graaf i TK Maxx. Na I piętrze znajdziemy także C&A, Media Markt i drugi poziom H&M.

Na poziomie -1 znajdziemy m.in. Biedronkę, Euro RTV AGD, Jysk i CCC. II piętro zajmują Multikino, Zdrofit, MK Bowling i ogródek zabaw dla dzieci oraz strefa gastronomiczna. Poziom III to drugi poziom Zdrofitu, Enel-Med i ogród na dachu.

Jak dojechać?

Galeria Młociny znajduje się tuż obok stacji metra. Z innych części Bielan można tam dojechać także liniami 6, 10, 33, 103, 114, 150, 156, 184, 203, 250 i 409. Połączenie z Białołęki zapewniają 2 i 511, z Bemowa – 10 i 184.

Dziś otwarcie Galerii Młociny. Co z Primarkiem?
Dziś otwarcie Galerii Młociny. Co z Primarkiem? To zdecydowanie najczęściej zadawane pytanie, związane z nowym centrum handlowym.
czytaj

Wjazd samochodem jest możliwy tylko od strony Zgrupowania AK Kampinos (nie ma bezpośredniego zjazdu z trasy Wittek, czyli mostu Skłodowskiej-Curie). Na kierowców czeka parking podziemny z ponad 2000 miejsc. Pierwsza godzina jest darmowa, za dwie zapłacimy 3 zł, za trzy – 6 zł, za cztery – 9 zł a każda kolejna godzina kosztuje 5 zł. Osoby, które zrobiły zakupy za minimum 100 zł, mogą anulować bilet parkingowy w punkcie informacyjnym na parterze.

Wieczorem koncert

Wydarzeniem dnia ma być koncert Bielańskiej Orkiestry Rozrywkowej pod batutą Krzysztofa Pszony, stworzonej specjalnie na tę okazję. Halina Frąckowiak, Paulina Przybysz, Reni Jusis, Piotr Zioła, Bela Komoszyńska, Ania Rusowicz, Andrzej Dąbrowski i Andrzej Rybiński wykonają warszawskie szlagiery w nowych aranżacjach przy akompaniamencie 9-osobowej orkiestry. Początek o 20:30.


Czytaj więcej…

Galeria Młociny. Wielkie otwarcie w Warszawie. Jak do niej …

W Galerii Młociny zostanie otwarty także debiutujący na polskim rynku Primark. Jak podawał "Puls Biznesu" salon irlandzkiej firmy odzieżowej liczyć będzie 7 tys. metrów kwadratowych. Jak wynika jednak z nieoficjalnych informacji, zakupy będziemy mogli …

Źródło: Money.pl

Galeria Młociny w Warszawie. Byliśmy tam na chwilę przed otwarciem

Galeria Młociny na warszawskich Bielanach zainteresuje przede wszystkim mieszkańców północnej Warszawy i okolic. Położona jest w bardzo dogodnym miejscu – niezmotoryzowani z łatwością dotrą metrem. Dojazd z Centrum zajmuje niecałe 20 minut.

Źródło: Wirtualna Polska

Ponad siedmiometrowe witryny, 50 restauracji i ogród na dachu. W …

Galeria Młociny jest jednym z największych centrów handlowych w stolicy z powierzchnią całkowitą wynoszącą 225 tys. metrów kw. i 76 tys. metrów kw. powierzchni przeznaczonej na sklepy, gastronomię i rozrywkę. Pod względem powierzchni najmu to trzeci …

Źródło: BusinessInsider

Galeria Młociny otwarta. Gigantyczne tłumy chętnych

Już godzinę przed otwarciem ul. Zgrupowania AK Kampinos i Kasprowicza zaczęły się korkować. Przy wjeździe na parking stanęła policja, która ręcznie sterowała ruchem. Na naziemnej części parkingu P+R Młociny już dawno nie było wolnych miejsc, …

Źródło: Tu Stolica (komunikaty prasowe)

Nowe centrum handlowe w Warszawie. Galeria Młociny spod kreski …

EPP i Echo Investment otworzyły Galerię Młociny. Mieszkańcy stolicy mają teraz dostęp do ponad 200 sklepów i jednego z najciekawszych konceptów gastronomicznych w mieście. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Broadway Malyan.

Źródło: PropertyDesign.pl

Ruszyła Galeria Młociny – 200 sklepów, strefa gastro i rozrywka na …

Galeria Młociny to blisko 85 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, z której ponad 6 tys. mkw. przeznaczonych jest na przestrzeń restauracyjną i rozrywkową. Jej kluczowy element – unikalna strefa gastronomiczna – została podzielona na klimatyczne strefy …

Źródło: DlaHandlu.pl

Galeria Młociny za 630 mln zł. Największe centrum handlowe w …

Generalnym wykonawcą Galerii Młociny jest ERBUD S.A., a inwestorami spółki EPP Sp. z o.o. (70 proc.) i Echo Investment S.A. (30 proc.). Budynek 15 maja tego roku otrzymał oficjalne pozwolenie na użytkowanie. Budowa trwała nieco ponad dwa lata, …

Źródło: Forsal.pl

Galeria Młociny: flagowa inwestycja EPP i Echo Investment otwarta

2500 osób na placu budowy, najbardziej wymagający projekt w historii generalnego wykonawcy, flagowa inwestycja w portfolio inwestorów – dzisiaj została otwarta Galeria Młociny. Obiekt, który powstał na warszawskich Bielanach, jest największym centrum …

Źródło: PropertyNews.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *