Rusza Orange Flex, które ma być rewolucją w telekomunikacji …

Rusza Orange Flex, które ma być rewolucją w telekomunikacji ...

Orange Polska zaprezentowało dzisiaj najnowszą ofertę – Orange Flex. Jest to coś zupełnie nowego, czego operator nie prezentował jeszcze do tej pory, choć na rynku już coś takiego było i zarazem nadal jest.

Orange Flex to oferta usług telekomunikacyjnych w aplikacji na zasadach subskrypcji, a zatem rozwiązaniu, które jeszcze do niedawna promował Folx, a także jest w ofercie Play. Czy nowa oferta Orange jest lepsza, to pokaże czas, ale pewne jest, że jest bardziej urozmaicona – miesięczna subskrypcja zaczyna się od 31 złotych.

– Dziś wraz z Orange Flex wprowadzamy na rynek zupełnie nową ideę: w pełni cyfrowe doświadczenie, „operatora w aplikacji”, który umożliwia klientom dopasowanie ich planu komórkowego z poziomu smartfona, a potem łatwą zmianę pakietów zależnie od potrzeb, bez zobowiązań. To w pełni cyfrowy, współdziałający z eSIM i elastyczny sposób na korzystanie z usług mobilnych i rozrywki. A to dopiero początek naszej rewolucji – powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

orange-flex-mediateka-orange-polska-4

Tak samo, jak w przypadku oferty konkurencji. A zatem trzeba na początek pobrać aplikację ze sklepu App Store lub Google Play (będzie dostępna od 10 maja od godz. 10.00) i dokonać rejestracji, potwierdzając tym samym swoją tożsamość. W tym celu należy wykonać zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie, a następnie system biometrycznej weryfikacji porówna oba zdjęcia. Koniecznie trzeba dodać kartę płatniczą, z której będą automatycznie pobierane płatności za usługi. Oczywiście pobierana jest opłata z góry za usługi.

Po dokonaniu prawidłowej rejestracji musicie wyczekiwać kuriera, który dostarczy Wam bezpłatną kartę SIM. Jeśli jednak zależy Wam na czasie, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście udali się do dowolnego salonu Orange na terenie Polski.

Co jeszcze bardziej istotne i w zasadzie rewolucyjne w naszym kraju, Orange Polska umożliwia Wam zamianę zwykłej karty SIM na jej wirtualny odpowiednik eSIM. Dzięki temu proces rozpoczęcia korzystania z Orange Flex znacząco się skróci.

Kontakt w sprawie oferty odbywa się z poziomu aplikacji – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

To, co jest coś zupełnie, zupełnie nowego i niepodobnego do tego, co oferuje Play. Orange proponuje Wam bowiem do wyboru jeden z dziesięciu planów, a w każdym otrzymacie:

 • nielimitowane rozmowy;
 • nielimitowane SMS-y;
 • nielimitowane MMS-y;
 • dostęp do portali społecznościowych bez zużycia transferu danych;
 • Pakiet GB do wykorzystania w Polsce (wielkość uzależniona od pakietu);
 • Pakiet GB do wykorzystania w UE (wielkość uzależniona od pakietu).
Opłata za plan w okresie rozliczeniowym Pakiet GB w Polsce Pakiet GB w roamingu UE
31 zł 6 GB 2,59 GB
33 zł 8 GB 2,76 GB
35 zł 10 GB 2,93 GB
37 zł 12 GB 3,09 GB
39 zł 14 GB 3,26 GB
Opłata za plan w okresie rozliczeniowym Pakiet GB w Polsce Pakiet GB w roamingu UE
40 zł 20 GB 3,34 GB
50 zł 50 GB 4,18 GB
60 zł 60 GB 5,01 GB
70 zł 70 GB 5,85 GB
80 zł 100 GB 6,68 GB

D tego jeszcze można dokupić dodatkowe pakiety internetu, a plan można zmieniać na wyższy lub niższy bez dodatkowych opłat, nawet co miesiąc.

Opłata jednorazowa Wysokość pakietu
3 zł 1 GB
10 zł 5 GB
15 zł 10 GB

Specjalne pakiety z nielimitowanym transferem, to kozacka opcja dla wymagających

orange-flex-mediateka-orange-polska-5

Oprócz wspomnianych wyżej pakietów Orange Flex ma także w swojej ofercie specjalne paczki z nielimitowanym transferem danych, czyli Pass-om. Do wyboru są:

 • Social Pass do wykorzystania na platformach: Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, WhatsApp i Viber;
 • Music Pass na Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music i Polskie Radio;
 • Video Pass na YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go.
Video Pass Opłata za usługę Okres obowiązywania
Video Pass 5 zł 1 dzień
Video Pass 10 zł 7 dni
Video Pass 20 zł 30 dni
Video Pass 20 zł /miesiąc cykliczny, odnawialny co 30 dni

Zbliża się festiwalowe lato, już niebawem tysiące fanów muzyki będą bawić się na Orange Warsaw Festival, Open’er Festival powered by Orange i Kraków Live Festival. Z tej okazji Music Pass w Orange Flex jest całkowicie za darmo. Można go aktywować w dowolnej chwili między 10 maja a 17 sierpnia br. i przez kolejnych 100 dni cieszyć się nielimitowanym transferem danych do wykorzystania na platformach muzycznych. po okresie promocyjnym (od 18.08.2019) za 5 złotych na 30 dni

-fragment ze strony Orange

W każdej chwili można również zamówić dodatkową kartę SIM by korzystać z numeru na innym urządzeniu (6 miesięcy za darmo, a później 9 zł miesięcznie).

Orange Flex jest interesujące, ale tradycja oferta na kartę jest korzystniejsza

Na pierwszy rzut oka Orange Flex wydaje się ciekawą alternatywą dla użytkowników oferty na kartę w Orange Polska. Niemniej, ta oferta nie jest dobra dla osób regularnie doładowujących swoje konto, a bardziej dla tych, co potrzebują czegoś nowego. A to dlatego, że operator ma w swojej ofercie Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB w usłudze cyklicznej za 25 zł miesięcznie.

Do tego jeszcze w ramach tej oferty pakiet internetu powiększa się z każdym miesiącem o jeden GB. Po włączeniu usługi, operator przyzna Wam na start 15 GB internetu, a wielkość paczki będzie wzrastać wraz ze stażem w sieci. Zgodnie z informacjami na stronie, liczba GB przedstawia się następująco:

 • staż Abonenta 1 rok do 3 lat – pakiet 17 GB
 • staż Abonenta powyżej 3 lat – pakiet 20 GB

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB w formie cyklicznej można aktywować poprzez wysłanie wiadomości tekstowej o treści i START CYKL pod numer 696 (koszt włączenia wynosi 25 zł + koszt SMS-a zgodny z obowiązującym cennikiem). Można również skorzystać z krótkiego kodu USSD – *102*75# i potwierdzenie przyciskiem połączenia. Oczywiście jest jeszcze trzecia możliwość — bezpośrednio z poziomu aplikacji Mój Orange.

Jeżeli dojdziecie do wniosku, że czas zrezygnować z cyklicznej usługi, wystarczy wysłać SMS-a o treści NIE pod numer 696, lub wpisać kod USSD *102*75*00#.

Po więcej informacji na temat ofert na kartę w Orange Polska odsyłam Was do strony operatora.

reklamas


Czytaj więcej…

Rusza Orange Flex, które ma być rewolucją w telekomunikacji …

Orange Flex to innowacja, którą Orange udostępni swoim klientom od 10 maja 2019 roku o godzinie 10:00. To aplikacja, która ma zmienić oblicze telekomunikacji poprzez zastąpienie tradycyjnego operatora przez oprogramowanie. Klient będzie mógł …

Źródło: BusinessInsider

Orange Flex, czyli operator w aplikacji. Prześwietlamy nową ofertę …

Wiemy już, jak wygląda „zamiatanie rynku telko” w wykonaniu pomarańczowego operatora. Sieć pochwaliła się właśnie zupełnie nową ofertą Orange Flex. Na początku tygodnia Orange zapowiedział trzęsienie ziemi na polskim rynku telekomunikacyjnych.

Źródło: Spider’s Web

Orange Flex to elastyczna oferta w aplikacji na smartfonie. Jednak …

Orange Flex to oferta usług telekomunikacyjnych w aplikacji na zasadach subskrypcji, a zatem rozwiązaniu, które jeszcze do niedawna promował Folx, a także jest w ofercie Play. Czy nowa oferta Orange jest lepsza, to pokaże czas, ale pewne jest, że jest …

Źródło: gsmManiaK.pl

Orange Flex nowa oferta w aplikacji. Kopia Play NEXT? Niekoniecznie

Orange Flex jest przede wszystkim bardziej elastyczne, mamy do wyboru z jednej strony, coś z czego zawsze korzystamy, czyli nielimitowane rozmowy stacjonarne, komórkowe, nielimitowane SMS/MMS, a z drugiej pakiety internetowe, których wielkość …

Źródło: Antyweb

Orange Flex – nowa, elastyczna oferta z wieloma opcjami do …

Segment usług telekomunikacyjnych nie lubi nudy. Orange od kilku dni zapowiadało nową ofertę, którą – jak się dziś okazało – jest Orange Flex. Pod względem zasady działania jest ona podobna do Play NEXT, jednak Pomarańczowy postarał się o to, aby …

Źródło: Tabletowo.pl (komunikaty prasowe) (Blog)

Orange Flex – wszystko o nowej ofercie

Orange Flex jest ofertą „w nowym stylu”, czyli zgodną z modą na obsługę wszystkiego poprzez aplikację, płatność odbywa się poprzez podłączenie karty płatniczej, a klient sam sobie konfiguruje pakiet, z którego chce w danej chwili korzystać. Aktywacja …

Źródło: GSMONLINE.PL

Orange Flex, czyli pomarańczowa sieć z ofertą w aplikacji

Przedstawiciele sieci przekonują jednak, że Orange Flex to opcja dla osób wiedzących czego chcą, więc nie będzie tu walki cenowej. Oferta w aplikacji stworzona jest dla użytkowników, którym zależy na przede wszystkim na wygodzie — zarządzanie kontem …

Źródło: Komórkomania (komunikaty prasowe) (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *