Rozpędzone audi wbiło się w słup w Warszawie. Przerażające …

Rozpędzone audi wbiło się w słup w Warszawie. Przerażające ...
Zdjęcie z artykułu: Śmiertelny wypadek na Mokotowie. Rozpędzony samochód wjechał w słup tramwajowy. Nikt nie przeżył
Śmiertelny wypadek na Mokotowie. Rozpędzony samochód wjechał w słup tramwajowy. Nikt nie przeżył; fot. ESKA INFO / zdjęcie ilustracyjne

Ilustracja do artykułu
Śmiertelny wypadek na Mokotowie. Rozpędzony samochód wjechał w słup tramwajowy. Nikt nie przeżył

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę. Mężczyźni jadący rozpędzonym samochodem z ogromną siłą wbili się w słup trakcji tramwajowej. Auto roztrzaskało się na kilka kawałków.

Jeden z najtragiczniejszych wypadków ostatnich lat – tak o wypadku mówią służby. Policjanci zgłoszenie dostali około godziny 3:30 w nocy z piątku na sobotę. Mężczyźni jechali ulicą Puławską w stronę centrum. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Wilanowską, samochód z niewiadomych przyczyn uderzył w słup.

Ogromna siła uderzenia spowodowała, że auto rozpadło się na kilka części, a ciała pasażerów znaleziono kilkadziesiąt metrów od roztrzaskanego samochodu. Jechało nim trzech, około dwudziestoletnich mężczyzn. 

Jak podaje Super Express – "Części pojazdu porozrzucane były na długości ok 100 metrów. Wszystkie osoby poszkodowane leżały poza samochodem. Dwóch mężczyzn mimo reanimacji nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Trzeci z poszkodowanych, nieprzytomny z oderwaną kończyną został przekazany załodze pogotowia i trafił do szpitala – mówił mł. bryg. Marcin Strzyżowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie." Trzeci z mężczyzn zmarł w szpitalu.

Na miejscu do samego rana pracowały służby oraz prokurator. Jakiś czas nieprzejezdna była również ulica Puławska. Okoliczności tego tragicznego wypadku ma wyjaśnić śledztwo.


Czytaj więcej…

Śmiertelny wypadek na Mokotowie. Nie żyją trzy osoby

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały ok. godz. 3.30 w nocy z piątku na sobotę. Jak informuje policja, samochód osobowy marki Audi jechał Puławską w kierunku centrum, w okolicach skrzyżowania z al. Wilanowską wbił się w słup trakcji tramwajowej.

Źródło: Warszawa.Wyborcza.pl

Rozpędzone audi wbiło się w słup w Warszawie. Przerażające …

Do tragicznego wypadku doszło nad ranem u zbiegu al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej w Warszawie. Na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn. Trzeci zmarł w drodze do szpitala. Wszyscy pochodzili z powiatu piaseczyńskiego. Strażacy zdradzają …

Źródło: Wirtualna Polska

Śmiertelny wypadek na Mokotowie. Rozpędzony samochód wjechał …

[WIDEO] Trzech mężczyzn ROZTRZASKAŁO się o słup w Warszawie. Ciała fruwały nad Puławską. Na miejscu do samego rana pracowały służby oraz prokurator. Jakiś czas nieprzejezdna była również ulica Puławska. Okoliczności tego tragicznego wypadku …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *