"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł pozują z synem. Widać, że …

Sklepy otwarte w Wielką Sobotę 20.04.2019 Biedronka, Żabka, Lidl ...

Pod koniec lutego Małgosia i Paweł, którzy poznali się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”, zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn, któremu dali na imię Ryszard. Od tego momentu co jakiś czas na ich profilach na Instagramie pojawiają się zdjęcia dziecka. Tym razem możemy zobaczyć go w towarzystwie dumnych rodziców.

Zobacz też: „Rolnik szuka żony”. Małgosia niedawno została mamą. Teraz chodzi na randki z synem i mężem. Pokazała urocze zdjęcia

Małgosia dodała fotografię, na której widzimy, jak spędzają Święta Wielkanocne. Szczęśliwa rodzina pozuje na tle stołu, na którym leży biały obrus. Na nim został postawiony wazon, w którym są świeże kwiaty, oraz przystrojone koszyczki. Nie ukrywają, że to jest ich ulubione święto. Przy okazji złożyli życzenia swoim fanom:

Ja i moje zajączki życzymy wesołych, radosnych, mokrych świąt! #wielkanoc #rodzina #Boryski#ulubioneświęto – napisała.

 

Internauci są poruszeni widokiem rodziców, trzymających malucha w objęciach i z czułością w oczach w niego wpatrzonych. Zostawili wiele komentarzy, w których nie tylko zachwycają się tym widokiem, lecz także dziękują za życzenia.

Takie naturalne, szczere uśmiechy. Cudowna Rodzinka. 

Dziękujemy. Wesołych Świąt dla Was – piszą.

Komentarz zostawiła też Marta Manowska, która do tej pory jest blisko z uczestnikami programu:

Wspaniali! Co za słodziutki Zajączek – zachwyciła się.

Małgosia i Paweł to nie jedyna para, która poznała się na planie programu „Rolnik szuka żony” i doczekała potomstwa. Rodzicami zostali także Anna i Grzegorz oraz Robert i Agnieszka z 2. edycji. Na świecie pojawił się także syn Piotra i Kasi z 4. edycji. Fanom programu przypominamy, że w Poniedziałek Wielkanocny poznamy uczestników, którzy zgłosili się do nowej edycji. O godz. 20:15 na antenie TVP1 zostanie wyemitowany zerowy odcinek. Pięcioro z nich zobaczymy na jasień i będziemy śledzić ich losy w programie. Będziecie oglądać?

AW


Czytaj więcej…

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł pozują z synem. Widać, że …

Pod koniec lutego Małgosia i Paweł, którzy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony", zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn, któremu dali na imię Ryszard. Od tego momentu co jakiś czas na ich profilach na Instagramie …

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *