Roksana Węgiel z nowym singlem "Lay Low"! Będzie hit na miarę …

Fraszka dla gimnazjalistów. "Nie byłem pewien, czy praca jest do ...

Roksana Węgiel powraca z nowym singlem! Piosenka „Lay Low” jest energetyzującą zapowiedzią jej debiutanckiego albumu młodej wokalistki. Czy najnowszy przebój zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids powtórzy sukces „Anyone I Want To Be”?

„Lay Low” to nowoczesny, bardzo chwytliwy popowy kawałek, a głos Roxie w tym utworze brzmi niezwykle mocno i dojrzale.

Za produkcję singla odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na swoim koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, Hardwell i wielu innych.

Piosenka zapowiada jej debiutancki album, który ukaże się 7 czerwca 2019 roku. Znajdą się na nim również wcześniejsze single „Obiecuję”, „Żyj”, czy „Anyone I Want To Be”.


Czytaj więcej…

Roksana Węgiel jako Roxi. Zobacz teledysk "Lay Low". Kiedy …

Laureatka Eurowizji Junior 2018 piosenkę "Lay Low" prezentuje pod pseudonimem Roxi. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do nowego utworu Roksany Węgiel. Laureatka Eurowizji Junior 2018 piosenkę ". Roksana Węgiel prezentuje nowy utwór jako Roxi …

Źródło: Interia

Roksana Węgiel z Jasła pokazała nowy singiel i teledysk "Lay Low

Dziś premierę miał nowi singiel zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci – Roksany Węgiel. Piosenka nosi tytuł "Lay Low". Za produkcję singla odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, …

Źródło: Jasło NaszeMiasto.pl

Roksana Węgiel — Lay Low. Nowy singiel i teledysk Roxie

Roksana Węgiel wydała nowy singiel „Lay Low”, który ukazał się pod pseudonimem Roxie. Piosenka zapowiada jej debiutancki album. Płyta pojawi się w sklepach już 7 czerwca i znajdą się na niej m.in. single „Obiecuję”, „Żyj” czy „Anyone I Want To Be”.

Źródło: Radio ZET

Roxie – nowa piosenka Lay Low pobije sukces Anyone I Want To Be?

Roksana Węgiel pod pseudonimem Roxie powraca z pierwszym singlem po wielkim sukcesie na Eurowizji Junior 2018. Piosenka Lay Low zapowiada debiutancki album młodej artystki. Czym zaskoczy nas zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids?

Źródło: Radio Eska

Roksana Węgiel z nowym singlem "Lay Low"! Będzie hit na miarę …

Roksana Węgiel ma swoje 5 minut. Kilka miesięcy temu nastolatka wygrała Eurowizję Junior, a zaraz będzie gościem specjalnym w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Teraz wydała najnowszy singiel "Lay Low". Zobaczcie teledysk do …

Źródło: Party.pl

Roxie "Lay Low" – Roksana Węgiel wraca z nowym przebojem …

Roksana Węgiel – Roxie powraca z pierwszym singlem po wielkim sukcesie na Eurowizji Junior 2018. Wydany pod pseudonimem ROXIE "Lay Low" to następca "Anyone I Want To Be", który zapewnił jej #1 miejsce w konkursie.

Źródło: RMF MAXXX

Roksana Węgiel prezentuje nowy utwór „Lay low

Premiera nowego singla zwyciężczyni The Voice Kids i Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksany Roxie Węgiel – odbyła się w piątek 12 kwietnia na antenie Radia Zet. Wyczekiwany album artystki już w czerwcu.

Źródło: eurowizja.org (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *