Robert Lewandowski rozchwytywany przez kibiców w Vilshofen

Nowy piłkarz Bayernu Monachium zachwycony Lewandowskim. "To …

W 1. kolejce Bundesligi z Herthą Berlin zdobył dwie bramki, a w kolejnym spotkaniu ligowym z Schalke zanotował hat-tricka. W sobotę z Schalke w barwach Bayernu Monachium zadebiutował Philippe Coutinho. Brazylijczyk wszedł na boisko w 57. minucie.

Źródło: Sport.pl

Sparing. Bayern Monachium – Vilshofen Rot Weiss. Trzynaście goli …

Bayern podszedł jednak do rywalizacji poważnie i zwyciężył 13:1! W pierwszej połowie na boisku zaprezentował się Robert Lewandowski (w 21. minucie zmienił go Karatas), ale tym razem polski napastnik nie zdobył gola. Bramki dla zwycięzców zdobyli: …

Źródło: WP SportoweFakty

… reprezentacji Polski. Jeden z fanów poprosił piłkarza nawet o podpis w nietypowym miejscu – na tyle spodenek, które miał na sobie synek mężczyzny. Wideo, na którym uwieczniono tę sytuację, zamieszczono na angielskim profilu Bayernu na Twitterze.

Źródło: Onet.pl