Robert Biedroń podniósł rękę na matkę? Tłumaczą, co się …

Robert Biedroń podniósł rękę na matkę? Tłumaczą, co się ...

Robert Biedroń znęcał się nad mamą?

Autor: archiwum prywatne
Robert Biedroń znęcał się nad mamą?

Robert Biedroń już niedługo rozpocznie walkę swojego ugrupowania w wyborach do europarlamentu. Lider "Wiosny" to jeden z barwniejszych polityków polskiej sceny. Choć na co dzień sprawia wrażenie uśmiechniętego, to nie zawsze tak było. W czwartek opowiedział o swoich traumatycznych przejściach na antenie TVN24 w "Faktach po Faktach". W jego rodzinie działo się nieciekawie. Kolejne elementy jego spowiedzi na se.pl.

19:56

– Nie jesteśmy jedyną rodziną w Polsce, gdzie dzieją się takie rzeczy. Takich rodzin jest mnóstwo – podsumował rozmowę w „Faktach po Faktach” Robert Biedroń.

19:53

Robert Biedroń powiedział, że nigdy nie odwiedził grobu swojego ojca

19:52

– Mój drugi brat uciekł z domu. To jest straszna blizna – wrócił do przeszłości Biedroń. – Jak się jest synem alkoholika i się kocha obojga rodziców tak samo, to jest bardzo trudne, ciężko rozróżnić dobro od zła – dodał.

19:48

– Wiele osób nie będzie chciało o tym opowiadać, żeby nikt nie zrobił z tego historii. Jakie są skutki robienia z tego niusa? Nikt nie będzie miał odwagi, by powiedzieć, że to dzieje się w moim domu – stwierdził Robert Biedroń.

19:45

Robert Biedroń: – Chodzi o to, by wykorzystać tę sytuację, ten koszmar, jako narzędzie walki politycznej. Wciąga się w to mnie, moją mamę. Opowiadanie o tym wszystkim jest dla nas bardzo trudne – podkreślił. – Mój mąż nie mógł pogodzić się z tym, że mamy w rodzinie kogoś innej orientacji – dodała jego matka.

19:43

– Nie uderzyłem matki. (…) Moi rodzice dowiedzieli się także, że jestem gejem i nie mogli tego zaakceptować – powiedział lider „Wiosny”. Jego matka potwierdziła, ale jednocześnie przyznała, że dzisiaj kibicuje synowi i jego partnerowi.

19:41

– Do uderzenia jakby nie doszło, tylko potwierdzenia – kontynuowała matka Roberta Biedronia. – Tyle mogę powiedzieć. Ten dramat wydarzył się z powodu nieporozumień rodzinnych, z powodu męża – dodała.

19:40

Robert Biedroń 19 lat temu został oskarżony przez matkę o znęcanie się. – Był to taki dramat rodzinny jak gdyby z powodu mojego męża, który niestety był alkoholikiem. Doszło do nieporozumienia w rodzinie – powiedziała Helena Biedroń w „Faktach po Faktach”. – Sprawa się odbyła i jako rodzina ostatecznie się porozumieliśmy.

19:34

Jeszcze odnośnie dwugłosu, o którym pisaliśmy wcześniej

19:31

Sprawa mocno podzieliła śledzących scenę polityczną w Polsce

19:28

W „Faktach” padło również stwierdzenie z ust Roberta Biedronia, że jego najmłodszy brat jest alkoholikiem i narkomanem. Rozmowa z politykiem zostanie wyemitowana również w „Faktach po Faktach”

19:21

Niektórzy politycy, będący przeciwnikami na co dzień, solidaryzowali się dzisiaj z Robertem Biedroniem

19:15

W Faktach na antenie telewizji TVN wyemitowano materiał o zamieszaniu wokół Roberta Biedronia. Okazało się, że rodzina nie akceptowała orientacji seksualnej polityka

Robert Biedroń o sprawie sprzed lat chciałby szybko zapomnieć. Okazuje się bowiem, że 19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Spotkali się w sądzie. W trakcie rozprawy doszło jednak do porozumienia. – Helena Biedroń oświadczyła, że wybacza swojemu dziecku, nie ma do niego żalu i nie chce wyciągania prawnych konsekwencji. Dzięki temu sprawę warunkowo umorzono, a Biedroń uniknął kary – Przy warunkowym umorzeniu sąd uznaje winę oskarżonego – mówi „SE” karnista, prof. Piotr Kruszyński (74 l.). – Pobicie musiało być poważne i skutkować co najmniej siedmiodniowym okresem leczenia. Wskazuje na to kwalifikacja czynu – mówi osoba znająca sprawę. Z informacji „Warszawskiej Gazety” wynika, że matka Biedronia miała złamaną szczękę.

Dziś Helena Biedroń także broni swojego syna. – Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas – mówi w rozmowie z SE. Według naszych informacji była zastraszana przez męża i wielokrotnie zmuszana do krycia jego agresji i przemocowych zachowań wobec rodziny. – Mąż nie żyje już od 8 lat. Przemoc z jego strony w naszym domu była na porządku dziennym. Nasz dom przypominał wtedy piekło, a nie normalny, kochający się dom. Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem – mówi nam Helena Biedroń.


Czytaj więcej…

"To dla nas wszystkich był koszmar". Helena i Robert Biedroń o tym …

Do uderzenia nie doszło, tylko do potrącenia – mówi w rozmowie z reporterką "Faktów" TVN Katarzyną Kolendą-Zaleską Helena Biedroń. 19 lat temu lider Wiosny był oskarżony o znęcanie się nad matką. Sprawa była w sądzie. Doszło do pojednania.

Źródło: TVN24

Robert Biedroń podniósł rękę na matkę? Tłumaczą, co się …

Nie, nie uderzyłem mamy – odparł z kolei Robert Biedroń. – Wracanie do tego jest dla nas koszmarem to nie chodzi o to, by zastanowić się nad przemocą w domu, ale o to, by wykorzystać tę sprawę politycznie jako orężę do walki – dodał lider partii Wiosna.

Źródło: Wirtualna Polska

Robert Biedroń o alkoholu, narkotykach i przemocy w domu: Takich …

Robert Biedroń już niedługo rozpocznie walkę swojego ugrupowania w wyborach do europarlamentu. Lider "Wiosny" to jeden z barwniejszych polityków polskiej sceny. Choć na co dzień sprawia wrażenie uśmiechniętego, to nie zawsze tak było. W czwartek …

Źródło: Super Express

Wspólne oświadczenie Roberta Biedronia i jego matki

O tym, że Biedroń "pobił swoją matkę" napisała także "Warszawska Gazeta". W wydanym oświadczeniu Helena i Robert Biedroniowie zapewniają, że nigdy nie doszło do żadnych aktów przemocy między nimi, zaś "wszystkie przytaczane oskarżenia są …

Źródło: Onet.pl

Biedroń jeszcze raz zabrał głos ws. oskarżeń tabloidów …

"Kochani, jak pewnie słyszeliście, moja mama i ja padliśmy ofiarą okropnego ataku. Przykro mi, że muszę dziś zabrać głos w tej sprawie, ale najbardziej mi przykro dlatego, że z mamą musimy wracać do tych trudnych doświadczeń" – pisze Robert Biedroń do …

Źródło: naTemat

Oświadczenie Biedronia i jego matki: Nigdy nie doszło do aktów …

Nigdy nie doszło do żadnych aktów przemocy między nami, a wszystkie przytaczane w mediach oskarżenia są nieprawdziwe; jedynym sprawcą przemocy w naszym domu był nasz mąż i ojciec – napisali we wspólnym oświadczeniu lider Wiosny Robert …

Źródło: TVP Info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *