Rewolucja w Widzewie Łódź? Zarząd podał się do dymisji

Rewolucja w Widzewie Łódź? Zarząd podał się do dymisji

Widzew Łódź znów nie potrafił wywalczyć awansu do 1. Ligi. W klubie szykuje się prawdziwa rewolucja.

Widzew pogrzebał szansę na powrót na zaplecze Ekstraklasy w wiosennej części rozgrywek. Łodzianie wygrali tylko jeden z trzynastu ostatnich meczów. Przy okazji ustanowili dość specyficzny rekord Polski – zremisowali aż dziesięć meczów z rzędu. Sezon zakończyli porażkami z rywalami do awansu: Olimpią Grudziądz i GKS-em Bełchatów. Ostatecznie uplasowali się na piątym miejscu w tabeli.

Fatalna postawa drużyny w ostatnich miesiącach wywołała prawdziwe trzęsienie ziemi. Zarząd Widzewa oddał się już do dyspozycji rady nadzorczej spółki. Konsekwencję nie ominęły piłkarzy – nie zostaną przedłużone wygasające z końcem sezonu kontrakty Macieja Humerskiego, Dario Kristo, Michała Millera, Simonasa Pauliusa, Daniela Świderskiego, Tomasza Wełny i Marka Zuziaka.

To wcale nie musi być koniec zmian kadrowych. Szefowie klubu zapowiedzieli, że w najbliższym czasie przeprowadzą rozmowy z częścią zawodników. Ich celem ma być renegocjowanie albo rozwiązanie ich umów.

Najprawdopodobniej z klubem pożegna się też trener Jacek Paszulewicz, który pracuje w klubie dopiero od początku kwietnia. Niepewne są też losy dyrektora sportowego Łukasza Masłowskiego, który wiązał się z klubem z nadzieją pracy w pierwszoligowcu. Decyzje w sprawie ich przyszłości mają zapaść w najbliższych dniach.


Czytaj więcej…

Rewolucja w Widzewie Łódź? Zarząd podał się do dymisji

Końcówka sezonu okazała się fatalna dla Widzewa Łódź. Po porażce z GKS Bełchatów zespół pogrzebał szanse na awans do I ligi, choć ten jeszcze kilka miesięcy temu wydawał się bardzo realny. W klubie szykuje się rewolucja. Do dymisji podał się zarząd.

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)

Początek rewolucji w Widzewie Łódź. Zarząd podał się do dymisji …

Widzew Łódź wygrał tylko jedno z ostatnich trzynastu spotkań. I choć przegrał zaledwie dwa, to zaprzepaścił szansę na awans do Fortuna 1. Ligi, co wydaje się wręcz nierealne, mając na uwadze sytuację, w jakiej klub znajdował się zimą. Po porażce z …

Źródło: WP SportoweFakty

Trzęsienie ziemi w Widzewie Łódź! Poważne konsekwencje …

Zarząd Widzewa oddał się już do dyspozycji rady nadzorczej spółki. Konsekwencję nie ominęły piłkarzy – nie zostaną przedłużone wygasające z końcem sezonu kontrakty Macieja Humerskiego, Dario Kristo, Michała Millera, Simonasa Pauliusa, Daniela …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *