Remigiusz Mróz u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest gość nowego …

Remigiusz Mróz u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest gość nowego ...

Remigiusz Mróz u Kuby Wojewódzkiego

W najnowszym odcinku kolejnego sezonu programu TVN "Kuba Wojewódzki", na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie Remigiusz Mróz. Kim jest i dlaczego został zaproszony do programu?

– Ile miałeś lat, jak zarobiłeś pierwszy milion złotych na pisaniu? – spytał Kuba Wojewódzki.
– No to było jeszcze przed trzydziestką… – odpowiedział Remigiusz Mróz, po czym dodał: – Wiesz, to jest bardzo pozytywna rzecz, żeby na książkach w Polsce rzeczywiście móc zarabiać takie pieniądze.

Kto jeszcze pojawi się na kanapie "króla TVN"? – Jesteś Ty [Remigiusz Mróz – dop. red.], jest Kamil, jestem ja – wymienia Kuba Wojewódzki. – I ktoś zostanie zamordowany… – stopniuje napięcie gospodarz programu TVN w zwiastunie.

Zobaczcie:

Prócz Remigiusza Mroza, w nowym odcinku gośćmi na kanapie u Kuby Wojewódzkiego będzie także Kamil Bednarek.

Jak Kamil Bednarek i Remigiusz Mróz wypadli w programie Kuba Wojewódzki?

Zobacz zwiastun:

Cały odcinek, a także dodatkowe sceny programu Kuba Wojewódzki z udziałem Kamila Bednarka i Remigiusza Mroza można oglądać online na player.pl:

Kamil Bednarek i Remigiusz Mróz u Kuby Wojewódzkiego – odcinek online

Remigiusz Mróz – kto to jest?

Remigiusz Mróz to obecnie najpopularniejszy pisarz w Polsce. W ciągu kilku lat wydał ponad 30 powieści, z których niemal wszystkie od razu po premierze stawały się bestsellerami.

Remigiusz Mróz ma 32 lata – urodził się 15 stycznia 1987 roku. Pochodzi z Opola, jednak zaraz po maturze przeprowadził się do Warszawy. Studiował na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Uzyskał tam stopień doktora nauk prawnych.

Remigiusz Mróz to swoisty fenomen – powieści pisze w ekspresowym tempie. W ciągu roku wydaje nawet sześć książek! Remigiusz Mróz jest także jednym z najlepiej zarabiających pisarzy w Polsce – jak zdradził na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego, swój pierwszy milion złotych z pisania książek zarobił jeszcze przed 30. rokiem życia.

Jak czytamy w Wikipedii, Remigiusz Mróz w swojej twórczości sięga po różne gatunki literackie: powieści historyczne, kryminały, thrillery prawnicze, science fiction. Jego książki łączy suspens i wartka akcja. W swoich kryminałach porusza także kwestie społeczne, m.in. problem uchodźców, mniejszości narodowych czy przemocy domowej.

26 grudnia 2018 roku na platformie player.pl zostały wyemitowane pierwsze 3 odcinki serialu Chyłka: Zaginięcie na podstawie książki Zaginięcie. Jest to siedmioodcinkowy serial w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W roli tytułowej Chyłki występuje Magdalena Cielecka.[9] Wykupiono także prawa do ekranizacji innych serii autora – Serii z Komisarzem Forstem i cyklu W kręgach władzy.

Ostatnio głośno zrobiło się również o życiu prywatnym pisarza, gdy w połowie marca oficjalnie potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki o romansie ze starszą od siebie o 10 lat Katarzyną Bondą.

– Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my – napisał Remigiusz Mróz na Facebooku.

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz. Najpopularniejsi polscy pisarze są parą

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Kuba Wojewódzki" – nowy sezon. Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki programu "Kuba Wojewódzki" w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzeć można także na player.pl.


Czytaj więcej…

Remigiusz Mróz: kim jest pisarz, który wystąpi u Kuby …

Remigiusz Mróz, polski prawnik i pisarz będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego już we wtorek 2 kwietnia 2019 roku. O autorze kryminałów zrobiło się głośno zwłaszcza po tym jak jedną z jego powieści zekranizowało TVN. Co wiadomo o Remigiuszu …

Źródło: Radio ZET

Remigiusz Mróz u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest gość nowego …

… Serii z Komisarzem Forstem i cyklu W kręgach władzy. Ostatnio głośno zrobiło się również o życiu prywatnym pisarza, gdy w połowie marca oficjalnie potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki o romansie ze starszą od siebie o 10 lat Katarzyną Bondą.

Źródło: Gazeta Pomorska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *