Real wraca do formy! Królewscy rozbili Gironę, są o krok od …

Real wraca do formy! Królewscy rozbili Gironę, są o krok od ...

Real MadrytGirona FC 4:2. Ekipa Santiago Solariego miała trochę problemów z Gironą, jednak wykonała bardzo duży krok w kierunku awansu do półfinału Pucharu Króla. Królewscy w końcówce wrzucili wyższy bieg i w przeciągu czterech minut zdobyli …

Źródło: Przegląd Sportowy

Sergio Ramos na ratunek. Real wykonuje wielki krok w kierunku …

Real MadrytGirona FC 4:2. Królewscy o krok od awansu do półfinału Pucharu Króla. Los Blancos mieli problemy ze skutecznością w starciu z ekipą Eusebio Sacristana, ale w końcówce zdobyli dwie bramki, które przesądziły o losach meczu.

Źródło: Onet.pl

Real przejął kontrolę nad meczem! Real MadrytGirona RELACJA …

Puchar Króla: Real MadrytGirona RELACJA ONLINE NA ŻYWO Real MadrytGirona RELACJA LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO Real MadrytGirona. Real – Girona na żywo. Przed nami kolejny ćwierćfinał Pucharu Króla pomiędzy Realem Madryt a Gironą.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Puchar Króla: Real Madryt spokojniejszy przed rewanżem. Sześć …

Królewscy po raz pierwszy w historii mierzyli się z Gironą, która rozgrywa dopiero drugi z rzędu sezon w hiszpańskiej elicie. Mimo zmiany trenera wciąż radzi sobie przyzwoicie, o czym świadczy 12. miejsce w tabeli i awans do ćwierćfinału Copa Del Rey.

Źródło: WP SportoweFakty

Real MadrytGirona FC: transmisja TV i live stream online. Zobacz …

Mamy dobrą wiadomość dla sympatyków hiszpańskiego futbolu. Mecz Real MadrytGirona będzie dostępny w Internecie, bez opłat, mimo, że nie transmituje go żadna polska stacja telewizyjna (jeszcze niedawno prawa do transmisji Pucharu Króla miał …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Puchar Króla: Dwubramkowa zaliczka Realu Madryt

W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Króla Real Madryt wygrał na własnym boisku z Gironą FC 4:2. Rewanż zostanie rozegrany za tydzień.Spotkanie na Santiago Bernabeu znakomicie rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w siódmej minucie.

Źródło: CANAL+