Razem, a jednak osobno. Zachowanie Kate i Williama podczas bankietu wiele mówi o ich relacji

Wielkie opóźnienie w remoncie odcinka trasy PKP Kraków ...

Od kilku miesięcy w mediach krążą informacje o kryzysie w związku Kate i Williama. Przełomem okazały się pogłoski o rzekomej zdradzie, jakiej miał dopuścić się książę Cambridge. Romansowa afera wypłynęła po tym, jak Kate zażądała usunięcia z elit towarzyskich swojej wieloletniej przyjaciółki Rose Hanbury. Stosunki pań z niewiadomego powodu stały się napięte, a sfrustrowana Middleton poprosiła męża, by wyrzucił Hanbury z pałacowego towarzystwa. Zachowanie księżnej wzbudziło kontrowersje, ponieważ żona markiza Davida Cholmondeleya od lat przebywała blisko brytyjskiego dworu. Szybko jednak okazało się, że Kate miała wyraźne powody, by pozbyć się Hanbury ze swojego otoczenia.

PRZYPOMNIJMY: Księżna Kate zażądała USUNIĘCIA z elit towarzyskich byłej przyjaciółki?! „Stosunki między nimi stały się napięte”

Tabloidy szybko wychwyciły konflikt w rodzinie królewskiej i zaczęły rozpisywać się o rzekomym romansie Hanbury z Williamem. Relacja księcia i żony markiza miała rozkwitnąć w wiejskiej posiadłości Norfolk. Pikanterii dodaje fakt, że książę miał zdradzać Kate, gdy była w trzeciej ciąży. Nic dziwnego, że Middleton błyskawicznie zareagowała na wybryki męża i kazała mu zerwać wszelkie kontakty z piękną 35-latką.

PRZYPOMNIJMY: Książę William zdradził Kate Middleton, gdy ta była w trzeciej ciąży?

Sprawa na tyle poruszyła rodzinę królewską, że prawnicy Williama wysłali do magazynu In Touch Weekly oficjalne pismo dementujące przesłanki o rzekomym romansie:

Publikacja głosi nieprawdę i jest wysoce szkodliwa. Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta stanowi naruszenie jego prywatności, zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka – czytamy w prawniczym oświadczeniu.

Głośną sprawę związkowego dramatu nieco przytłumiły narodziny Archiego, jednak kontrowersje powróciły po wizycie Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii. Podczas oficjalnego bankietu w pałacu Buckingham obecna była także… Rose Hanbury.

Wygląda na to, że oficjalny zakaz, jaki miała wydać księżna Kate, nie ma żadnej mocy. Była kochanka (?) księcia brylowała na bankiecie razem ze swoim mężem, który jako markiz i lord miał obowiązek pojawić się na przyjęciu.

Panie na szczęście siedziały na tyle daleko od siebie, że nie musiały prowadzić kurtuazyjnych rozmów o brytyjskiej pogodzie. Złośliwi jednak zauważyli, że krzesło Habury znajdowało się stosunkowo blisko miejsca, na którym siedział William.

Myślicie, że „telenowela” ze zdradą Williama jest choć trochę oparta na faktach?

Getty Images

 Czytaj więcej…

Książę William miał z nią zdradzać księżną Kate. Rose Hanbury też pojawiła się na bankiecie i siedziała blisko …

Księżna Kate błyszczała na bankiecie u królowej z okazji wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii. Jednak uwagę przyciągała również obecna Rose Hanbury. To z nią książę William miał mieć romans – a na sali bankietowej siedziała znacznie bliżej …

Źródło: Plotek.pl

Kochanka księcia Williama na bankiecie w Pałacu Buckingham! Co na to księżna Kate?

Para podobno przestała się dogadywać, a punktem zapalnym miał być romans księcia Cambridge z przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Middeton i Hanbury były blisko przez długie lata i wspierały się w najważniejszych momentach życia. Z czasem, księżna …

Źródło: Gala.pl

Razem, a jednak osobno. Zachowanie Kate i Williama podczas bankietu wiele mówi o ich relacji

Wśród zaproszonych gości byli zarówno członkowie rodziny królewskiej, przedstawiciele świata mediów, pracownicy Donalda Trumpa oraz… Rose Hanbury. To ją określa się mianem kochanki księcia Williama. To z nią miał zdradzać księżną Kate i to właśnie …

Źródło: VIVA!

"Kochanka" księcia Williama pojawiła się na bankiecie w pałacu. Kate usiadła daleko od niej…

Romansowa afera wypłynęła po tym, jak Kate zażądała usunięcia z elit towarzyskich swojej wieloletniej przyjaciółki Rose Hanbury. Stosunki pań z niewiadomego powodu stały się napięte, a sfrustrowana Middleton poprosiła męża, by wyrzucił Hanbury z …

Źródło: Pudelek

Kochanka księcia Williama przyszła na bankiet, na którym była księżna Kate (ZDJĘCIA)

statnio zagraniczne media aż huczą od plotek o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Ma być tak źle, że księżna Cambridge zabrała dzieci i wyprowadziła się do rodziców. Zaczęło się od doniesień na temat romansu księcia i Rose Hanbury …

Źródło: Kozaczek.pl

Kate Middleton i książę William rozwiodą się? Królowa Elżbieta II nie zgadza się na zakończenie małżeństwa księżnej i …

Książę William miał zdradzić żonę z jej dobrą przyjaciółką – Rose Hanbury. Wtedy dowiedzieliśmy się, że małżonkowie przechodzą kryzys. I to kolejny odkąd stali się parą. Ogromnym zaskoczeniem okazał się również fakt, że książę Karol próbował odwieść …

Źródło: Glamour

Kate i William spędzili wieczór osobno. Nagle oboje się wymknęli

Ekspertka od mowy ciała nie ma wątpliwości. Bankietu u królowej nie ominęła też Rose Hanbury, markiza Cholmondeley, którą podejrzewa się o romans z księciem. Kobieta trzymała się jednak z dala od niego i jego małżonki, a swojej byłej koleżanki Kate.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *