Raper Tay-K skazany za morderstwo. W więzieniu spędzi 55 lat

Amerykański raper TayK skazany na 55 lat więzienia

TayK będzie musiał spędzić w więzieniu co najmniej połowę wyroku, by uzyskać prawo do zwolnienia warunkowego. Dodatkowo raper musi zapłacić 21 tys. dolarów grzywny. Na wyrok złożyły się oskarżenia o trzy napady, z których jeden wiązał się z …

Źródło: o2

Raper TayK skazany na 55 lat więzienia za morderstwo i napady

Raper TayK skazany został na 55 lat więzienia. Sąd uznał go za winnego popełnienia morderstwa oraz kilku napadów. TayK będzie musiał spędzić w zamknięciu co najmniej połowę wyroku, by ubiegać się o zwolnienie warunkowe.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Raper TayK skazany na 55 LAT WIĘZIENIA! Za morderstwo i …

TayK to amerykański raper, który stał się znany między innymi dzięki przebojowi The Race. Utwór szybko stał się popularny i pomocną dłoń w celu stworzenia odświeżonej wersji hitu wyciągnęli do niego chociażby 21 Savage, Tyga czy Lil Yachty.

Źródło: Pudelek

Amerykański raper TayK otrzymał wyrok 55 lat więzienia

Amerykański raper TayK otrzymał wyrok 55 lat więzienia. Amerykański raper TayK prawdopodobnie będzie musiał zawiesić swoją karierę na bardzo długi okres. Artysta został skazany na łączną karę 55 lat więzienia. Złożyły się na nią wyroki w sprawach …

Źródło: Wirtualna Polska

Raper TayK skazany za morderstwo. W więzieniu spędzi 55 lat

TayK został także skazany za udział w trzech napadach. Ostatecznie usłyszał wyrok 55 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo raper będzie musiał zapłacić 21 tys. dolarów grzywny. Z więzienia będzie mógł wyjść dopiero po odsiedzeniu połowy roku.

Źródło: Interia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *