Rammstein na Stadionie Śląskim w Chorzowie: Był ogień i dym …

Rammstein wsadził kij w polskie mrowisko. "Popłynęli" z tęczową …

Podczas środowego koncertu w Chorzowie muzycy Rammsteina wymachiwali tęczowymi i biało-czerwonymi flagami nad tłumem fanów. Stało się to po zaledwie kilku dniach od zamieszek, które miały miejsce na Marszu Równości w Białymstoku.

Źródło: naTemat

Koncert Rammstein w Chorzowie. Szczegóły wydarzenia [godzina …

Najnowsza płyta Rammstein wydana została po 10 latach przerwy. Trasa koncertowa "Europe Stadium Tour" rozpoczęła się 23 maja od występu w niemieckim Gelsenkirchen. Zespół wykonuje podczas niej średnio 23 utwory oraz dwa bisy. Większość …

Źródło: Gazeta.pl

Rammstein na Stadionie Śląskim. Fani liczą na wielkie widowisko …

Tysiące fanów z kraju i zza granicy przyjechało dzisiaj do Chorzowa. Wszystko po to, aby wysłuchać koncertu grupy Rammstein, która już dawno zapracowała na miano legendarnej. Koncert już dzisiaj na Stadionie Śląskim.

Źródło: Dziennik Zachodni

Rammstein z tęczową flagą. Wielkie widowisko na Stadionie Śląskim

I przede wszystkim świetnie brzmiący materiał z nowej płyty, który ma siłę największych hitów Rammsteina. Pewnie spora część publiczności chorzowskiego koncertu od razu po wyjściu sięgnęła po telefony, żeby kupić bilety na zaplanowany na przyszły rok …

Źródło: Katowice.Wyborcza.pl

Rammstein na Stadionie Śląskim w Chorzowie: Był ogień i dym …

Rammstein na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozpoczął koncert przed gigantyczną, 60 tys. publicznością. Koncert, tak jak na wszystkich innych imprezach podczas trasy w Europie rozpoczął się od utworu Was Ich Liebe.

Źródło: Chorzów NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *