Rafalala zatrzymany przez policję. Brał udział w pobiciu i kradzieży

Rafalala zatrzymany przez policję. Brał udział w pobiciu i kradzieży

Celebrytka od lat występuje pod pseudonimem Rafalala. Zajmowała się m.in. poezją i aktorstwem, w ostatnim okresie znana jest głównie z występów w prasie plotkarskiej.


Celebrytka od lat występuje pod pseudonimem Rafalala. Zajmowała się m.in. poezją i aktorstwem, w ostatnim okresie znana jest głównie z występów w prasie plotkarskiej.


fot. facebook

Kontrowersyjna celebrytka Rafalala została w niedzielę zatrzymana przez policję w Sopocie w związku z rozbojem połączonym z groźbą użycia broni. Wraz z inną osobą miała szarpać i kopać pokrzywdzonego oraz zabrać mu portfel, w którym znajdowało się 300 zł.

Czy sprowokowałeś kiedyś sytuację, na skutek której padłeś ofiarą przestępstwa?





Czy sprowokowałeś kiedyś sytuację, na skutek której padłeś ofiarą przestępstwa?

tak, w młodości, gdy brakowało mi oleju w głowie

9%

tak, bo kto nie ryzykuje, te się dobrze nie bawi

6%

reagowałem w kryzysowej sytuacji, trudno uznać to za prowokację

13%

nie, nigdy nie byłem w takiej sytuacji

72%

Do zdarzenia dojść miało w niedzielę w mieszkaniu w Sopocie. Pokrzywdzony poznał celebrytkę i jej partnera dzięki ogłoszeniu zamieszczonemu w internecie.

Prokuratura nie ujawnia, czego ono dotyczyło, wiadomo jednak, że już na miejscu doszło do nieporozumienia, które zakończyło się szarpaniną i odebraniem mężczyźnie portfela.

Obie zatrzymane osoby usłyszały we wtorek zarzuty dokonania rozboju. Żadna z nich nie przyznała się do winy, składając zarazem wyjaśnienia, wedle których całe zdarzenie miało inny przebieg.

Prokuratury jednak te tłumaczenia nie przekonały i dlatego złożono wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie

(takie dane figurują w dokumentach celebrytki, posługującej się pseudonimami Rafalala oraz

, a wcześniej znanej też jako

) oraz drugiego ze sprawców.

Sąd jedną z podejrzanych osób aresztował, w przypadku drugiej zaś zdecydował o dozorze policyjnym ze względu na fakt, iż ma ona przechodzić aktualnie leczenie. Prokuratura zapowiedziała zaskarżenie tej decyzji, gdyż jej zdaniem obie osoby powinny zostać aresztowane.

Prokuratura nie zdradza informacji na temat tożsamości podejrzanych w tej sprawie, jednak w dwóch niezależnych źródłach potwierdziliśmy, że jedną z osób, które usłyszały zarzuty jest właśnie Rafalala, czyli Rafał Z.


Czytaj więcej…

Rafalala podejrzany o rozbój. Jest wniosek o areszt

Transseksualista posługujący się pseudonimem Rafalala został zatrzymany w Sopocie za rozbój połączony z groźbą użycia broni. Miał razem z inną osobą kopać i okraść mężczyznę. Prokuratura złożyła wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie …

Źródło: TVP Info

Rafalala zatrzymany przez policję. Brał udział w pobiciu i kradzieży

Prokuratura zapowiedziała zaskarżenie tej decyzji, gdyż jej zdaniem obie osoby powinny zostać aresztowane. Nie po raz pierwszy Rafalala ma problemy z prawem. W ubiegłym roku media obiegło szokujące nagranie, na którym mężczyzna zachwwuje się …

Źródło: Do Rzeczy

Rafalala zatrzymana za rozbój w Sopocie

Kontrowersyjna celebrytka Rafalala została w niedzielę zatrzymana przez policję w Sopocie w związku z rozbojem połączonym z groźbą użycia broni. Wraz z inną osobą miała szarpać i kopać pokrzywdzonego oraz zabrać mu portfel, w którym znajdowało się …

Źródło: Trojmiasto.pl

Rafalala zatrzymana! Sprawa dotyczy rozboju z groźbą użycia broni

Jak informuje portal trojmiasto.pl, Rafał Z., znany jako Rafalala, był jedną z dwóch zatrzymanych osób w sprawie rozboju z groźbą użycia broni. Do zatrzymania doszło do niedzielę w jednym z mieszkań w Sopocie. Zatrzymani mieli zaatakować mężczyznę, …

Źródło: Telewizja Republika

Agresywny transseksualista Rafalala zatrzymany przez policję! W tle …

Przypomnijmy, że rok temu Rafalala zaatakował 12-letnią dziewczynkę. Całe zajście zostało nagrane i zamieszczone w internecie. Na filmie widać, jak transseksualista szarpie i w wulgarny, agresywny sposób odzywa się do kilkunastoletniej dziewczynki.

Źródło: wPolityce.pl

Co on/ona zrobiła? Rafalala zatrzymana za rozbój i groźby z …

Najbardziej znany transwestyta Rafalala czyli Rafał Z. został w niedzielę zatrzymany przez policję w Sopocie w związku z rozbojem połączonym z groźbą użycia broni. Ta postać znana jest ze swojej nienawiści do osób heteroseksualnych i z dużej agresji.

Źródło: Najwyższy Czas!

Rafalala zatrzymana przez policję w Sopocie. Poważne zarzuty

W kwietniu ubiegłego roku Rafalala wówczas jako Rafał B. zaatakował 15-letnią dziewczynkę i oblał ją kawą. Rafalala usłyszał wtedy zarzuty wypowiadania gróźb wobec pokrzywdzonej, naruszenia jej nietykalności cielesnej i znieważenia pokrzywdzonej …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *