Rafał Trzaskowski: "Potrzebuję czasu, żeby narodzić się jako nowy …

Rafał Trzaskowski: "Potrzebuję czasu, żeby narodzić się jako nowy ...

Rafał Trzaskowski zapowiada: "Będziemy walczyć z nienawiścią"

Prezydent stolicy zapewnił, że w Warszawie władze miasta "będą walczyć z nienawiścią". – Będziemy walczyć z tymi, którzy uważają, że ktoś, kto jest "inny", jest jakimś zagrożeniem dla naszej tradycji. A jest dokładnie na odwrót – przekonywał Trzaskowski.

Źródło: Wirtualna Polska

Rafał Trzaskowski: "Będziemy walczyć z tymi, którzy uważają, że …

powiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w rozmowie z reporterem TVN. CZYTAJ TAKŻE: RELACJA. Gdańsk pożegnał swojego prezydenta. Urna z prochami Pawła Adamowicza została złożona w Bazylice Mariackiej. WIDEO, ZDJĘCIA.

Źródło: wPolityce.pl

Trzaskowski: Potrzebuję czasu, by narodzić się jako nowy Tusk

… żeby narodzić się jako nowy Tusk. Jeżeli pani mnie pyta, czy za jakieś 10 lat będę miał jakieś ambicje polityczne, to odpowiadam: nie wykluczam. Nie jestem typem spiskowca – mówi w wywiadzie dla „Polska Times” prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Źródło: TVP Info

Trzaskowski: O testamencie Pawła Adamowicza nie zapomnimy

Wczoraj, 19 stycznia (21:01). "To był trudny dzień dla nas wszystkich. O testamencie Pawła Adamowicza nie zapomnimy" – napisał w sobotę wieczorem na Twitterze prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. REKLAMA …

Źródło: rmf24.pl

Rafał Trzaskowski: "Potrzebuję czasu, żeby narodzić się jako nowy …

Potrzebuję czasu, żeby narodzić się jako nowy Tusk. Jeżeli ktoś mnie pyta, czy za jakieś 10 lat będę miał jakieś ambicje polityczne, to odpowiadam: nie wykluczam. Nie jestem typem spiskowca – stwierdził Rafał Trzaskowski w rozmowie z "Polska Times".

Źródło: http://tysol.pl/ (Satyra) (komunikaty prasowe)

Rafał Trzaskowski: Prezydent Polski? Myślę wyłącznie o Warszawie

Potrzebuję czasu, żeby narodzić się jako nowy Tusk. Jeżeli pani mnie pyta, czy za jakieś 10 lat będę miał jakieś ambicje polityczne, to odpowiadam: nie wykluczam. Nie jestem typem spiskowca – mówi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Źródło: Polska Times

Trzaskowski zapowiada walkę z nienawiścią

A jest dokładnie na odwrót – zapowiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. – Gdańsk jest miastem otwartym na świat. Wszyscy chcemy, żeby nasze miasto było dokładnie takie samo. Jeśli się otwieramy, jeśli tę różnorodność wspomagamy, to tym …

Źródło: Do Rzeczy

Trzaskowski: Potrzebuję czasu, żeby narodzić się jako nowy Tusk

Trzaskowski na pytania dziennikarza o jego dalsze plany odparł, że póki co myśli jedynie o stolicy Polski. Z kolei na sugestie redaktora, że spiskuje z Donaldem Tuskiem, aby obalić Grzegorza Schetynę, polityk odparł, że nie jest "spiskowcem". Prezydent …

Źródło: Do Rzeczy

Po śmierci Adamowicza Trzaskowski zapowiada „walkę”

W dniu pogrzebu tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza z mocną deklaracją wystąpił prezydent Warszawy. Rafał Trzaskowski zapowiedział „walkę z nienawiścią”. Trzaskowski zadeklarował zdecydowane działania w dniu pogrzebu Pawła Adamowicza.

Źródło: wMeritum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *