Radar burzowy online: Gdzie jest burza? IMGW wydało ostrzeżenie …

Radar burzowy online: Gdzie jest burza? IMGW wydało ostrzeżenie …

Radar burzowy online, mapa burzowa. Ostrzeżenie IMGW dla Podlaskiego [23.05.2019]. BURZE Z GRADEM MOŻLIWE W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM. Przez nasze województwo od kilku godzin przetaczają się burze związane z linią szkwałową.

Źródło: Kurier Poranny

IMGW ostrzega. Idą gwałtowne burze [POMARAŃCZOWY ALERT]

IMGW ostrzega przed gwałtownymi burzami, które mogą przejść nad znacznym obszarem Polski, w tym w Małopolsce. Instytut wydał ostrzeżenie drugiego stopnia (pomarańczowy alert) dla całego obszaru województwa małopolskiego.

Źródło: Gazeta Krakowska

Burze z gradem nad Świętokrzyskiem. Rząd wysyła ostrzeżenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 stopnia dla województwa świętokrzyskiego. W nocy z niedzieli na poniedziałek przez region świętokrzyski przejdą groźne burze z gradem. Nocą możemy spodziewać się bardzo silnego deszczu, …

Źródło: Echo Dnia Świętokrzyskie

Burze z gradem nad regionem radomskim. Rząd wysyła ostrzeżenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 stopnia dla regionu radomskiego. W nocy z niedzieli na poniedziałek przez nasz region przejdą groźne burze z gradem. Nocą możemy spodziewać się bardzo silnego deszczu, gradu i burz.

Źródło: Echo Dnia Radomskie

Alert RCB: Silny wiatr, burze i grad

Radar opadów – jak sprawdzić w internecie, gdzie pada? Radar-opadow.pl to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala sprawdzić, w których częściach Polski aktualnie pada. Dodatkowo można sprawdzić, jaka jest prognoza opadów na najbliższe godziny …

Źródło: Portal informacyjny elubaczow.com (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *