Quebonafide przerywa ciszę

Quebonafide przerywa ciszę

foto: P. Tarasewicz

Quebonafide bez wątpienia może powiedzieć o sobie, że jest sławny. Jego hypeman Krzy Krzysztof nazywa rapera z Ciechanowa “polskim Justinem Bieberem”. Quebo wyprzedaje koncerty, sprzedaje ogromne ilości płyt (“Egzotyka” była najchętniej kupowanym albumem 2017 w Polsce, w analogicznym zestawieniu za 2018 “Soma 0,5 mg” duetu Taconafide uplasowała się na drugiej pozycji).

To wszystko jasne strony popularności rapera. Niestety, Quebo zdążył posmakować także tych ciemnych – każdy jego krok śledzą paparazzi przez co artysta pojawia się w mediach nie zawsze w takim kontekście, jakiego by sobie życzył.

Jednocześnie Quebo dba o to, by nie było go za dużo. Kiedy po śmierci Maca Millera zapowiadał rozbrat z mediami społecznościowymi, deklarował, że nie będzie go bardzo długo. Po półrocznej przerwie wrócił, przynajmniej w pewnym sensie.

Na Instastory jego wytwórni QueQuality możemy dziś zobaczyć ilustrację przedstawiającą dłoń rapera oraz napis “Fame is overrated”, czyli “sława jest przereklamowana”. Czy to tylko komentarz do statusu Quebo? Może zapowiedź nowej muzyki? A może grafika promująca planowaną na końcówkę kwietnia książkę “Egzotyka”, czyli przeprowadzony przez Kubę Stemplowskiego wywiad-rzekę, w którym Quebo opowiada o podróży do 70 krajów. Pozostaje nam jedynie czekać na rozwój sytuacji.


Czytaj więcej…

Quebonafide: Sława jest przereklamowana

Quebonafide bez wątpienia może powiedzieć o sobie, że jest sławny. Jego hypeman Krzy Krzysztof nazywa rapera z Ciechanowa “polskim Justinem Bieberem”. Quebo wyprzedaje koncerty, sprzedaje ogromne ilości płyt (“Egzotyka” była najchętniej …

Źródło: cgm.pl

Quebonafide przerywa ciszę

„Egzotyka” ma opowiadać o 3-letniej podróży Quebonafide po 70 krajach. Książka ma być rozszerzeniem tego, co mogliśmy usłyszeć na płycie o tym samym tytule. – Jej pomysłodawcą był Quebo. Zadzwonił do mnie w zeszłym roku, jeszcze przed wydaniem …

Źródło: GlamRap

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *