Qczaj o Dominice Tajner: "Tak, całowałem ją po szyi"

Qczaj o Dominice Tajner: "Tak, całowałem ją po szyi"

– To są zdjęcia wyrwane z kontekstu. Tak przytulałem Dominikę, tak całowałem ją po szyi, tak wypiłem lampkę czerwonego wina. Ja nie mam problemu w momencie, kiedy jestem ze swoją przyjaciółką, żeby ją przytulić, żeby ją ukochać. My jesteśmy cały czas w kontakcie i ja będę stał po jej stronie, bo ona jest wspaniałą kobietą – powiedział Qczaj w rozmowie z „Party”.

Popularny trener Dominikę Tajner-Wiśniewską poznał podczas nagrań do tanecznego show. Sportowiec pomimo tego, że córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego odpadła z programu wciąż ma z nią kontakt i służy jej oparciem. Mężczyzna wyznał, że będzie wspierał swoją przyjaciółkę, a we wcześniejszych wywiadach wyznał też, że bardzo nie podoba mu się zachowanie Michała Wiśniewskiego, w stosunku do kobiety, która oddała mu kilka lat życia.

Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła w drugim odcinku „Tańca z gwiazdami”, taniec Qczaja natomiast wciąż możemy podziwiać w tanecznym show.

Za: party.pl


Czytaj więcej…

Qczaj tłumaczy się ze zdjęć z Dominiką Tajner-Wiśniewską

My jesteśmy cały czas w kontakcie i ja będę stał po jej stronie, bo ona jest wspaniałą kobietą – powiedział Qczaj w rozmowie z "Party". Popularny trener Dominikę Tajner-Wiśniewską poznał podczas nagrań do tanecznego show. Sportowiec pomimo tego, że …

Źródło: Onet.pl

"Taniec z gwiazdami". Qczaj chce odejść z "Dancing with the stars …

Qczaj i Paulina Biernat mają za sobą trudny tydzień. Treningi przyniosły jednak rezultaty, bo jurorzy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przyznali im aż 27 punktów. Okazuje się jednak, że Qczaj myślał o odejściu z programu!

Źródło: Telemagazyn.pl

Qczaj tłumaczy się z czułych zdjęć z Dominiką Tajner-Wiśniewską …

Dominika Tajner-Wiśniewska bardzo przeżywa tę sytuację. Na szczęście może liczyć na przyjaciół, w tym na Qczaja, do którego zbliżyła się w programie "Taniec z gwiazdami". Niedawno przyłapano ich na intymnym spotkaniu. Jak komentuje to Qczaj?

Źródło: Party.pl

Qczaj o Dominice Tajner: "Tak, całowałem ją po szyi"

Jeszcze nie opadły emocje po doniesieniach, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski się rozwodzą, a już w sieci pojawiły się plotki o romansie góralki z kolegą z "Tańca z Gwiazdami" – Qczajem. Co na to sam zainteresowany? Głosuj. Głosuj.

Źródło: Wirtualna Polska

TYLKO U NAS: Qczaj chciał odpaść z "Tańca z Gwiazdami …

Już dziś wieczorem, 22 marca, zobaczymy kolejną odsłonę "Tańca z Gwiazdami". Niestety, dziś poznamy również nazwisko kolejnej gwiazdy, która pożegna się z programem. Do tej pory z tanecznego show odpadli: Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, …

Źródło: Party.pl

Qczaj ostro o Michale Wiśniewskim: Naśmiewał się z Dominiki, nie …

Qczaj i Dominika Tajner – Wiśniewska poznali się w programie "Taniec z gwiazdami". Mimo, iż Dominika już pożegnała się z programem, popularny trener wciąż wspiera ją w trudnym momencie i otwarcie krytykuje Michała Wiśniewskiego za to, jak zachowuje …

Źródło: Dziennik.pl

Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe …

Michał Wiśniewski znajduje się w centrum zainteresowania, od kiedy niespodziewanie postanowił rozwieść się z żoną po siedmiu latach małżeństwa. Decyzja jest na tyle szokująca, że koledzy Dominiki Tajner z "Tańca z gwiazdami" postanowili …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *