Pupil Radia Maryja nie ma na mieszkanie. Prosi o pomoc

Pupil Radia Maryja nie ma na mieszkanie. Prosi o pomoc
Wojciech Cejrowski oraz Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube
Wojciech Cejrowski oraz Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube

Stanisław Michalkiewicz ma poważny problem i zwraca się z prośbą do Internautów. Okazuje sie, że publicysta „Najwyższego Czasu!” może stracić mieszkanie, w którym mieszka. Do akcji pomocy Michalkiewiczowi włączył się m.in. Wojciech Cejrowski.

Stanisław Michalkiewicz może już niedługo stracić mieszkanie, w którym obecnie przebywa i prosi swoich fanów o pomoc. – Jestem bardzo skrępowany prośbą, jaką do Was kieruję, ale sytuacja jest poważna. Mieszkanie w którym mieszkam nie jest moją własnością. Tak się złożyło, że muszę je szybko wykupić, albo się z niego wyprowadzić – zaczął Michalkiewicz.

Problem polega na tym, że nie mam pieniędzy, by to mieszkanie wykupić, nawet gdybym sprzedał wszystko, co mam. Wzięcie kredytu w moim wieku (71 lat) jest problematyczne, nawet z zabezpieczeniem hipotecznym – dodawał publicysta „Najwyższego Czasu!”.

Dlatego ośmielam się zwrócić do Was z prośbą o wsparcie finansowe, dzięki któremu mógłbym uzbierać na wykupienie tego mieszkania. Zdaję sobie sprawę, że to prośba osobliwa, ale znalazłem się w trudnej sytuacji, a na kogóż mogę liczyć, jeśli nie na Was? – mówił.

Jeśli Państwo chcielibyście przyjść mi z pomocą, to prosiłbym o wpłaty do Santander Banku na konto: 27 1500 1272 1112 7004 6660 0000. Bardzo dziękuję – kończy swoją prośbę Michalkiewicz.

O pomoc dla Stanisława Michalkiewicza zaapelował też na swoim Twitterze Wojciech Cejrowski. – Praca Pana Stanisława Michalkiewicza jest dobrem narodowym – spostrzega rzeczy, których sami nie widzimy i nas o tym zawiadamia. O dobra należy dbać – napisał znany podróżnik.


Czytaj więcej…

Pupil Radia Maryja nie ma na mieszkanie. Prosi o pomoc

Michalkiewicz wyjaśnił, że nie ma pieniędzy na szybki wykup, a uzyskanie kredytu może być trudne ze względu na jego wiek. Poprosił więc o pomoc swoich sympatyków. „Ośmielam się zwrócić do Was z prośbą o wsparcie finansowe, dzięki któremu mógłbym …

Źródło: fakt.pl

Michalkiewicz ma poważny problem i prosi o pomoc! Cejrowski …

Stanisław Michalkiewicz ma poważny problem i zwraca się z prośbą do Internautów. Okazuje sie, że publicysta „Najwyższego Czasu!” może stracić mieszkanie, w którym mieszka. Do akcji pomocy Michalkiewiczowi włączył się m.in. Wojciech Cejrowski.

Źródło: Najwyższy Czas!

Stanisław Michalkiewicz ma poważny problem. Prosi o pomoc …

Stanisław Michalkiewicz zaapelował do swoich sympatyków o wsparcie finansowe. Znany prawicowy publicysta nie ma pieniędzy na wykup mieszkania, a wzięcie kredytu w jego wieku jest problematyczne. Stanisław Michalkiewicz zamieścił na kanale …

Źródło: wMeritum.pl

Kpił z odszkodowania dla ofiary księdza pedofila. Teraz publicysta …

Wiele pań za znacznie mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tutaj milion złotych i dożywotnia renta – powiedział Stanisław Michalkiewicz po ogłoszeniu przełomowego wyroku, na mocy którego ofiara księdza pedofila ma otrzymać milion złotych …

Źródło: Wprost.pl (komunikaty prasowe)

Michalkiewicz prosi o pomoc. Cejrowski: Jego praca jest dobrem …

Ale sytuacja jest poważna – mówi na nagraniu opublikowanym na YouTube Michalkiewicz. Dalej wyjaśnia, że chodzi o problemy z mieszkaniem, które nie jest jego własnością. Michalkiewicz prosi o wsparcie finansowe, żeby mógł albo wykupić mieszkanie, …

Źródło: Do Rzeczy

Publicysta Radia Maryja nie ma pieniędzy na mieszkanie. Apeluje o …

Stanisław Michalkiewicz prosi o wsparcie. Publicysta Radia Maryja przyznaje, że nie ma pieniędzy na wykup mieszkania. Michalkiewicz o swojej sytuacji napisał na FB, na stronie internetowej i kilku innych witrynach. Jego apel znalazł się także na YT.

Źródło: Dziennik.pl

Pracownik ojca Rydzyka ma nietypową prośbę do Polaków. Chodzi …

Stanisław Michalkiewicz podał w mediach społecznościowych numer konta, na który można wpłacać darowizny na wykupienie mieszkania. Nie wspomniał jednak o jaką kwotę chodzi. Do jego prośby z pewnością przychyli się również ojciec Tadeusz Rydzyk, …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *