Pudzianowski o swojej inwestycji w hotel w Andrychowie

Pudzianowski o swojej inwestycji w hotel w Andrychowie

Pudzian wyrzucił z hotelu gości weselnych.

Mariusz Pudzianowski dał się poznać jako osoba o zdecydowanych poglądach. Nie przepada za gejami, chociaż przynajmniej uważa ich za ludzi, w odróżnieniu od uchodźców, co do których ma wątpliwości. Na pewno uznaje ich za „zwyroli” i uważa, że powinno ich się „złapać, tudzież poturbować”.

Zobacz: Pudzian „NAWOŁYWAŁ DO NIENAWIŚCI RASOWEJ”? Groził imigrantom pobiciem kijem baseballowym

Jak się okazuje, takiego traktowania nie oszczędza również rodakom. Przekonali się o tym na własnej skórze goście hotelu Leskowiec z Andrychowie. Akurat położyli się spać po męczącym weselu, gdy ludzie Mariusza zerwali ich z łóżek, kazali oddać klucze i wynosić się z hotelu.


Jak się okazało, strongman uważa się za właściciela obiektu, ponieważ odkupił od żony hotelarza część udziałów, chociaż co do tego, czy legalnie, zdania są podzielone.

Wszystko przez to, że moja była żona sprzedała udziały – wyjaśnia Super Expressowi szef hotelu. Problem w tym, że sprawa majątkowa jest nierozwiązana, wiec akt notarialny jest wobec mnie nieważny. 

Jak ujawnia tabloid, po pozbyciu się gości z hotelu, ludzie Pudziana rozpoczęli szeroko zakrojoną demolkę.

Na drzwiach pojawiły się kartki z napisem „Pudzian team”, a jego ludzie wywiercali zamki, zaklejali kamery i wyrywali je ze ścian relacjonuje Super Express. Z hotelu wywieźli, co się dało. Na samochodach lądowało wszystko: nowe łóżka, materace, zasłony, a nawet krany i części toalet. 

Wezwana na pomoc policja oświadczyła, że nie może nic na to poradzić.

Wszelkich roszczeń majątkowych względem Mariusza Pudzianowskiego, w tym również zniesienia współwłasności, właściciel hotelu winien dochodzić w drodze postępowania cywilnego – tłumaczy Renata Prus z policji w Andrychowie.

Strongman pomachał nieważnym aktem własności, przyznał, że rzeczy nie są jego, ale wywozi je… żeby się nie kurzyły w czasie remontu – wspomina rozżalony szef obiektu. Budynek został niedawno kompleksowo wyremontowany i wyposażony, więc te tłumaczenia nie mają sensu.

Na szczęście przynajmniej dla Mariusza sprawa jest zupełnie jasna.

Jestem współwłaścicielem tego hotelu – zapewnia. W każdej sprawie sąd przyzna mi rację. To ten pan działa niezgodnie z prawem, ma sprawy karne w toku, nie ja. 


 


Czytaj więcej…

Mariusz Pudzianowski przegonił gości wesela. Twierdzi, że to jego …

Impreza nagle została przerwana, bo w hotelu pojawił się Mariusz Pudzianowski, który wraz z kilkoma kolegami zaczął przeganiać hotelowych gości, a także wynosić meble z budynku. Sportowiec twierdzi, że w lipcu ubiegłego roku nabył 50 procent udziałów …

Źródło: Sport.pl

Mariusz Pudzianowski kontratakuje. Spór o biznes trwa, sportowiec …

Jak wyjaśniamy w materiale – sytuacja z Andrychowa to pokłosie konfliktu właściciela hotelu Andrzeja Kowalczyka z Mariuszem Pudzianowskim, który kilka miesięcy temu kupił połowę udziałów w tym biznesie. Kupił od… byłej żony Andrzeja Kowalczyka.

Źródło: Money.pl

"Pudzian" dał głos w sprawie afery z hotelem w Andrychowie

Jak już informowaliśmy, kilka dni temu Super Express opisał sprawę afery w Andrychowie. Przypomnijmy, że 42-letni utytułowany strongman i rugbysta oraz od niedawna zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) Mariusz Pudzianowski, jak sam twierdzi, jest …

Źródło: wadowiceonline.pl

Pudzianowski o swojej inwestycji w hotel w Andrychowie

Kilka dni temu pisaliśmy o publikacji Super Expresu dotyczącej inwestycji Mariusza Pudzianowskiego w hotel przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie. Znany strongman nabył 50% udziałów w hoteliku "Leskowiec". Tę "połówkę" nabył od byłej żony właściciela.

Źródło: mamNewsa.pl (komunikaty prasowe)

Pudzian wyrzucił z hotelu gości weselnych. "Jego ludzie wywiercali …

Mariusz Pudzianowski dał się poznać jako osoba o zdecydowanych poglądach. Nie przepada za gejami, chociaż przynajmniej uważa ich za ludzi, w odróżnieniu od uchodźców, co do których ma wątpliwości. Na pewno uznaje ich za "zwyroli" i uważa, …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *